Jump to content

Wersja mobilna - odsyłacz nie działa we właściwy sposób


Adam

Recommended Posts

Cześć Panowie.

Mam w sklepie odsyłacz do koszyka i problem z nim jest następujący. W wersji mobilnej nie działa on tak jakbym chciał - naciśnięcie nie powoduje otworzenia nowej strony. Możemy to osiągnąć dopiero gdy dłużej przyciśniemy i z opcji wybierzemy "Otwórz". Zależałoby mi jednak na tym by otwierał się on już po krótkim naciśnięciu - jak to w urządzeniach mobilnych. Co może być przyczyną?
Próbowałem sobie porównać to z "Zaloguj się", który działa jak należy, ale poległem.

Proszę o pomoc - możliwe, że jest to banalna rzecz a ja (mimo, posiadania różnych książek i kursów) z tym się nie spotkałem.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za zainteresowanie, problem już (przynajmniej połowicznie) rozwiązany a rozwiązanie zostawiam dla potomnych.

Tak, odnośnik to po prostu "Koszyk" - po kliknięciu wyświetla nam się jego zawartość. Wersja Presty to 1.6 a szablon domyślny z tym, że dosyć zmodyfikowany.

Podlinkowanie jest takie samo w obu wersjach. Problem powodował skrypt, który się uruchamiał po najechaniu myszką na tenże koszyk (po dodaniu produktu wyświetlał on małe okno z zawartością koszyka).

Po wyłączeniu tego skryptu, w wersji mobilnej przejście do strony z zawartością następuje po zwykłym naciśnięciu przycisku "Koszyk". Czyli tak jak ma być :) .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...