Jump to content
  • 0

Blok telefon i zaloguj się


Bartf

Question

Witam,

Zaczynam swoją przygodę z PS 1.7.5

Wchodzę w różne miejsca, zmieniam i patrzę jaki dają efekt.

Niestety rozjechały mi się pola "zadzwoń do nas" oraz "zaloguj się" i nie mogę odszukać w którym miejscu mogę to poprawić (standardowe lokalizacje mi odpowiadały).

Nie jestem osobą biegłą w programowaniu dlatego jeszcze w ogóle nie edytowałem kodu, dlatego zakładam że da się to przywrócić bez ingerencji w kod.

Załączam printscreen dla pełnego zobrazowania problemu.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Bartek

 

telefon-zaloguj-sie.jpg

Link to comment
Share on other sites

14 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Cześć, Też miałem dokładnie ten sam problem z zadzwoń i zaloguj się, niestety nie pamiętam rozwiązania, ale problem nie jest poważny i można go było łatwo odkręcić. Oczywiście jak sobie przypomnę to napiszę, ale coś mi się wydaje że powodem rozjechania było dodanie "słupka" w dolnej stopce ( tam gdzie masz "Twoje Konto" i Informacje o Sklepie" ). Drugim powodem mogła być ostatnia konfiguracja któregoś modułu.

Spróbuj jeszcze przywrócić ustawienia domyślne szablonu w trybie debugowania. To pewnie pomoże ale nie wyjaśni przyczyny pojawiania się błędu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Przeglądałem kod i wygląda dobrze nic nie jest skopane, ale strona wyświetla się dziwnie cała. Spróbuj podmienić plik theme.css na oryginalny z paczki, tak dla głupoty przestaw w pozycjach koszyk na 4 pozycję a łącze klienta na 3 (raczej nic nie da ale co tam).

Tak dla pewności jeszcze wiesz, że sklep jest w trybie katalogu?

Edited by yupi (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Włączenie trybu katalogu jest świadomym działaniem.

Przepraszam ale nie rozumiem. Powinienem wejść w Wygląd>Pozycje czy raczej Moduły>Module Manager? Stawiam jednak na Wygląd>Pozycje bo piszesz abym "odpiął" a tam mam możliwość "odczepić".

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...