Jump to content

modul catalog pdf


corint1

Recommended Posts

a reusit cineva sa instaleze modulul blocknovapdf ?... mie nu imi iese ... la gererare imi da o pagina goala ... poate ma ajutati ... folosesc 1.3.7 ... sau poate chiar imi trimite-ti un modul care functioneaza daca ati modificat ceva il cel original ...merci mult

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

a reusit cineva sa instaleze modulul blocknovapdf ?... mie nu imi iese ... la gererare imi da o pagina goala ... poate ma ajutati ... folosesc 1.3.7 ... sau poate chiar imi trimite-ti un modul care functioneaza daca ati modificat ceva il cel original ...merci mult

si eu as fii interesat de acest modul!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

backoffice - catalog - export pdf

 

ZIce: If you want to change the export logo, please change image in /modules/blocknovapdf/img/prestashop_logo.jpg keeping same filemane.

 

Dar in modules nu exista blocknovapdf/img si PDF catalog export v0.2.6 nu este configurabil :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

hello, est-ce qu'un utilise encore ce petit module bien efficace ? si oui, quelqu'un pourrait-il me faire passer la dernière version, je suis sur 0.2.4 et j'ai un bug... merci

quelqu'un a-t-il un équivalent plus récent pour les versions récentes de presta ? merci

Edited by trazze (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...