Jump to content

Mailų veikimas


AmberLive

Recommended Posts

Sveiki,
išsiverčiu visus mailus taip, kaip man reikėjo. Peržiūrėjau veikimą. Slaptažodžio priminimas veikia, registracijos duomenys siunčiami paštu. Tik, kai užsakymo statusą tarkim pakeičiu į "Mokėjimas gautas", arba "Išsiųsta", jokio malo nesiunčia, nors tokie ruošiniai yra. Gal reikia kažkur kažką nustatyti, kad tokie pranešimai veiktų? Ar aš kažką ne taip suprantu?
Patarkit. Kaip pas jus visa tai veikia?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Perinstaliavau visą Presta 1.3.6 iš naujo. Šviežias instalas. Buvau tikras, kad pats kažką pridirbau kode, bet dabar viskas šviežiai instaliuota ir vistiek neveikia. Negi man vienam taip? Gal kur kokius nustatymus reikia pakeisti? Padėkit kas, jei su tuo susidūrėt.

Link to comment
Share on other sites

Patikslink ar neveikia tik kliento puseje ar admino.


Pažiūrėk ar įjungtas modulis "pašto įspėjimai"
Patikrink Preferences - email nustatymus (galima siusti ir test zinute).

Tai, kad perinstaliavai PS duombazeje niekas nepasikeite.

Link to comment
Share on other sites

Gerai sakai, pašto įspėjimų modulis buvo net ne instaliuotas. Bet keista tai, kad net jį instaliavus ir įjungus, padėtis nė kiek nepasikeitė-pirkėjas gauna tik užsakymo suvestinę įvykdęs pirkimą, o į jokį orderio būsenos pakeitimą nereaguoja, t.y. pakeitus užsakymo būseną, mailai pirkėjui nepareina.
Preferenses patikrinau-veikia.
Esmė tame, kad mailų siuntimo funkcija veikia, neveikia tik mailų siuntimas pakeitus užsakymo būseną. Kur dar sliekų ieškot?

P.S. perinstaliuodamas PS duombazę irgi nudropinau. Taigi instalas gavosi visiškai šviežias.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Per giliai jūs čia kapstot, kolegos :)

Kad siųstų norimą emailo notification'ą, reikia eiti į Užsakymai> užsakymų būsenos, tuomet pasirinkti redaguoti norimą būseną (tarkime 'mokėjimas priimtas') ir tada varnele pažymėti 'Siųsti el. laišką klientui kai užsakymas pasikeičia į šią būsena'. Taip pat nereik pamiršt nurodyt kokį template naudoti laiškui. Viskas.

Ir nereikia jokių ten perinstaliavimų.

Link to comment
Share on other sites

Gali būti, kad ant tos versijos kažkas bugovo yra.

Pas mane kaip tik toks atvejis buvo ir ilgai teko sukti galvą, kaip ir tau, ieškant kame problemos, bet kažkaip kai tą atkapsčiau ir padariau - viskas susitvarkė. Todėl ir parašiau tai, kaip pats buvau išsprendęs šią problemą :)

Tiesa, pas mane versija 1.3.1.1 :-) Ir nemanau kad kažkada artimiausiu metu keisiu i naujesnę, nes viskas stabiliai veikia ir esu prisitaikęs pardę taip, kaip man reikia ir funkcijų per akis užtenka :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kitas klausimėlis. Reikia, kad mailuose logo būtų imamas ne tas pats, kaip tinklapio logo, bet kitas failas.
Kaip suprantu reikia keisti čia:




Gal kas žinote, kaip korektiškai pakeisti src="{shop_logo}" toje eilutėje, kad html'as vestų į nurodytą kitą failą?

Link to comment
Share on other sites

Eik į classes/mail.php failą ir surask šitą eilutę:

$templateVars['{shop_logo}'] = (file_exists(_PS_IMG_DIR_.'logo.jpg')) ? $message->attach(new Swift_Message_Image(new Swift_File(_PS_IMG_DIR_.'logo.jpg'))) : '';



Tuomet vietoj to logo.jpg parašyk kokį tarkim logo2.jpg ir į img folderį įdėk savo tą kitą logotipą būtent tokiu pavadinimu kokį įrašei. Turėtų viskas gautis.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...