Jump to content
  • 0

Koszty transportu gratis i platne w jednym zamowieniu


Discountpolonais

Question

Witam i prosze o pomoc

W moim sklepiku dla Polonii francuskiej chcialbym na niektore towary wyznaczyc koszt transportu =0  Probowalem na dwa sposoby .

1/ Ustawilem grupe do ktorej wstawilem towary ktore chce wysylac na moj koszt i ustawilem promocje w ktorej warnki byly nastepujac : przynajùniej 10 artykulow z wybranej grupy, min 100€ zakup i  okazalo sie ze klient nie placi rowniez za towary z innych grup :(

2/ Ustawilem grupe jak powyzej i usunalem wagi artykulow bez ustanawiania promocji i okazalo sie ze klient moze zamowic 1 papier toaletowy za 1.50 a mnie koszt transportu wyniesie ponad 7€

W zwiazku z tym chcialbym tak ustawic Prestashop aby w koszyku naliczal koszty transportu =0 tylko dla towarow z danej podgrupy

https://www.discountpolonais.fr/pl/953-za-te-artykuly-nie-zaplacicie-kosztow-transportu

z gory dzieki za podpowiedz

PS a moze jest ktos kto by mi pomogl nawet odplatnie ???

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
2 godziny temu, Discountpolonais napisał:

niemozliwe w latwy sposob

To dość łatwy sposób przecież.

1 godzinę temu, Discountpolonais napisał:

chodzilo mi o to aby w jednym zamowieniu byly towary

No i klient składa wtedy 1 zamówienie. Rozwiązanie Krzyśka polega tym, że do każdego produktu przypisujesz osobno przewoźników, a moje że przypisujesz magazyn a przewoźnikami zarządzasz na poziomie magazynów.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 godzinę temu, Discountpolonais napisał:

Tak wiem o tym ale chodzilo mi o to aby w jednym zamowieniu byly towary za ktore place transport ja i towary za transport zaplaci klient

2 formy wysyłki (koszty) w 1 koszyku? Trochę za dużo mieszania. Klient powinien w tym przypadku złożyć 2 oddzielne zamówienia tak jak się robi dużych sklepach przykładowo w produktach promowanych.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...