Jump to content

Prestashop telepítése 000webhost-ra


zenoe

Recommended Posts

Sziasztok!
Teljesen kezdő vagyok és kísérletként feltettem egy ingyenes szerverre (000webhost). Sajnos a második lépésnél nem enged tovább. És semmi hibaüzenet. Mit ronthattam el?

"http://zno.site88.net/install/"
Van ötletetek?

Üdv és köszi a segítséget előre is :
z

Link to comment
Share on other sites

A prestashop nagyon kényes a szerver beállításokra.
Minden tárhelyen nem fut 100%-osan.
Én pl. azért hagytam ott egyik szolgáltatót, mert akármit írt, igért, módosított, nem ment zökkenőmentesen a prestashop.
Egy új termék feltöltése 20-30 sec-ig tartott, a BO fordítóját mindig visszadobálta, az aktuális Forint-Euro árfolyamot nem frissítette, stb.
Most megtaláltam az ideális, olcsó szolgáltatót a prestához: 10GB > 9900 netto Ft.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... Csak ott tartanék :)
Hát most tartok a harmadik lépésnél. De itt megint elakadtam. Ez ugyanis a rendszer konfigurálása. Vagyis az adatbázis beállítása, ha jól értem. Hát ez a nagy falat :(. Nem ismersz valami jó oldalt, ahol megérthetem a phpMyAdmin-t? :). Mert táblát kéne kreálnom aszem az adatbázisban. Vagy ilyesmi :)
Üdv:
z

Link to comment
Share on other sites

Na sikerült :)
Csak rosszul adtam meg a belépési adatokat :)
A következő kérdés, hogy hogy tudom magyarítani? Mert a magyar részt még telepítés előtt beintegráltam, mégis angolul jelent meg. Még körbenézek a fórumon, de minden tippet megköszönök:) (a kísérleti oldal: zno.site88.net)
Sziasztok
z

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...