Jump to content
  • 0

Zmiana Wersji na starszą.


nygus-sklep

Question

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Akurat takie moduły były i będą, chociażby ets soft ma taki moduł w ofercie. Również baselinker pozwoli przenieść katalog produktów, jest opcja kiedyś reklamowana przez prestashop czyli cart to cart. Można to również zrobić samemu eksportując produkty do csv i imporując w innym sklepie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Prawdę mówiąc pierwsze słyszę o takich modułach gotowych, ale może po prostu za mało miałem do czynienia z downgradde presty w ostatnim czasie, bo z tego, co widzę temat modułu od ETS jest dość świeży.

Baselinker z tego co mi wiadomo nie przeniesie pełnej bazy klientów. 

Owszem CSV jest możliwy do ogarnięcia, ale wymaga on dość sporo kombinacji z exportem danych. Już chyba prościej będzie bawić się bezpośrednio bazą.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Baselinker pisałem oczywiście pod katem produktów, natomiast pod względem całości to tak jak wspomniałem cart to cart  przenosi wszystko na wszystko bez różnicy jaki skrypt sklepu jest źródłowy i jaki jest docelowy ale to jest bardziej usługa niż moduł i obsługuje nawet początkowe wersji presty typu 0.9, również taką opcje ma copyshop data chociaż podejrzewam że niektóre narzędzia będą wymagały drobnego dostosowania z strony autorów ze względu na to że wersja 1.7 jest wciąż nowa i potrzeba czasu na dostosowanie działania modułów i skryptów. Dal mniej doświadczonej osoby lepszym rozwiązaniem jest import csv ponieważ pomija sie różnice bazy a cały proces skupia się podstawianiu danych bo tak działa importer uruchamia dany obiekt i aktualizuje dane, oczywiście eksport CSV można sobie zrobić bezpośrednio z bazy. Wybór jest, kwestia tylko co komu pasuje lub na co kogo stać ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...