Jump to content

modul pro blokaci zboží (second hand)


mamhlav

Recommended Posts

Můžete mi prosím poradit

- nějaký modul košíku který by po vložení zboží do košíku jedním nakupujícím zablokoval na nějakou dobu vložení do košíku někým jiným,

- nějaký modul který by přidal do objednávky další tlačítko, například závazně odložit na 14 dnů a zákazník by si během této doby mohl do objednávky přidávat další zboží.

 

Už jsem z toho dost zoufalý, shop mám nastavený, vystylizovaný a nechce se mi zkoušet nějaká jiná platforma.

Budu vděčný za každý tip.

Díky!

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, tuk66 said:

Super, tohle je to co potřebuji. Díky!

Teď ještě potřebuji aby měl zákazník možnost závazně objednat obsah košíku a určit, že se bude odesílat třeba za 14 dnů a během té doby by mohl ještě přihazovat další produkty.

Link to comment
Share on other sites

Nestačilo by, aby se při každé další návštěvě zákazníkovi načetl jeho uložený košík? To se dá nastavit a s pomocí dlouhého času, kdy vyprší cookies, by to mohlo fungovat.

Jen si říkám, jaká je to závazná objednávka, která se mění a nebyla ještě odeslána.

Link to comment
Share on other sites

On 11/17/2018 at 9:51 AM, tuk66 said:

Nestačilo by, aby se při každé další návštěvě zákazníkovi načetl jeho uložený košík? To se dá nastavit a s pomocí dlouhého času, kdy vyprší cookies, by to mohlo fungovat.

Jen si říkám, jaká je to závazná objednávka, která se mění a nebyla ještě odeslána.

Potřebuji, aby měl zboží závazně rezervované s termínem doručení například za 14 dnů a v průběhu této doby mohl přihazovat další zboží které teprve naskladníme. Bylo by super pokud by si mohl zákazník vybrat způsob platby a dopravy a měl možnost odeslat, nebo rezervovat. Pak by zboží zůstalo v jeho košíku, ale nešlo by z něj odstranit. On by si buď v průběhu rezervační doby přihodil něco dalšího, nebo by mu byla objednávky po uplynutí této doby odeslána.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...