Jump to content
  • 0

nazwa sklepu


zielonysmok

Question

W poniższym załączniku mój sklep to ten ostatni mezglewski. Gdzie mogę ustawić aby wyświetlały się takie opisy (te niebieskimi literami) jak u mojej konkurencji? Żeby (tymi niebieskimi literami) zamiast "mezglewski.com" pisało sklep pszczelarski mezglewski - miodarki, wipobrane3.png.bc74b1db76dc283affd7a76892a39327.pngrówki do miodu, sprzęt pszczelarski, akcesoria pszczelarskie"?

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Tytuł i opis zmienia Pani w module SEO - to jest dokładnie to o co Pani pytała w poprzednim poście.

Sugeruje poprawić troszkę opis.

Sklep Mezglewski. Tanie Produkty, Świetna Jakość, Wygoda i Komfort! Wiemy, że pszczelarstwo jest niezwykle trudnym i wymagającym zajęciem. Urządzenia i

1. Proszę zwrócić uwagę, że google wyświetla tylko 160 znaków. Opis zatem powinien być którszy i zwięzły . 
2. Tanie Produkty, Świetna Jakość - to ogólniki na które klienci nie zwracają uwagi.  Wygoda i Komfort!  - czego -  zakupów przez internet ?


co jest Państwa największą przewagą konkurencyjną ? Doradztwo ?  Szybka wysyłka bo towar jest na magazynie ? Odbiór osobisty ?

Luźna sugestia bo to nie moja branża:

Internetowy sklep pszczelarski Mezglewski.com - Akcesoria pszczelarskie:  szeroki wybór i doradztwo dla bartnika.
Internetowy sklep pszczelarski Mezglewski.com - Doradztwo i akcesoria pszczelarskie dla bartnika. Sprawdź naszą szeroką ofertę  sprzętu dla pasieki.

Meat tagi z których należy wybrać to: sklep pszczelarski, akcesoria pszczelarskie, sprzęt pszczelarski, pasieka, bartnik, pszczelarstwo itp.

Sylwia

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dobrze, rozumiem. Trochę się pogubiłam w tym dlatego dziękuję za wytłumacznie. Zmieniłam już opis na taki: Sklep pszczelarski mezglewski - Internetowy sklep, hurtownia pszczelarska - tanie miodarki, akcesoria pszczelarskie, sprzęt pszczelarski. Tylko w wyszukiwarce google istnieje jeszcze stary opis, czytałam, że może minąć od 1 dnia do kilku dni zanim się to zaktualizuje. Dziękuję bardzo za rady i pomoc.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...