Jump to content
  • 0

maksymalna ilość sztuk zakupu


zielonysmok

Question

Cześć, mam problem, przeszukałam forum ale nie znalazłam podobnego wątku więc zakładam nowy. Otóż w sklepie mam dwa rodzaje asortymentu : lekki sprzęt i ciężki sprzęt (akcesoria ogrodnicze) tego lekkiego sprzętu klient może sobie włożyć do koszyka ile chce np. 10 sztuk i zapakuje mu to w jednej paczce i ok, ale problem pojawia się przy ciężkim sprzęcie (10-30 kg) . różnych przewoźników ustawiłam w przedziale 0-10kg, 10,001-30kg (koszt paczki tutaj to 19zł), ale słój chce wysłać drożej więc w ustawieniach wysyłki danego produktu dodałam mu dodatkowe koszty wysyłki 11zł, aby finalnie cena wysyłki słoja to było 30zł. Problem pojawia się wtedy gdy klient włoży do koszyka 2 sztuki słojów ... pojawia się kwota 41zł, więc nalicza koszt za paczkę 19zł plus 2x11 jako dodatkowe koszty tych dwóch słojów, a chciałabym żeby naliczyło dla każdego słoja po 30zł czyli razem 60zł. Można to jakoś ustawić? a może można też ustawić dla danej grupy produktów opcję, że do koszyka można wlożyć tylko 1 sztukę? Nie wiem jak rozwiązać ten problem.

Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...