Jump to content
turbo_rabbit

Szukam firmy do obsługi technicznej

Recommended Posts

Witam

Po kontakcie z kilkoma firmami mam dosyć więc może tutaj sie uda.

Moje wymagania - NIE UZNAJE ZWROTU - "NIE DA SIE" - sam pracuje w branzy IT ale nie związanej z www i nie mam czasu na doktoryzacje z presty - chce wiedzieć ogólnie jak cos działa aby nie błądzić

1)  Chciałbym za stało miesięczna opłata mieć możliwość zadzwonienia i skonsultowania pomysłu ewentualnie rozwiązania już znalezionego czy warto wdrożyć (reszta prac dodatkowo ODPŁATNA STAWCE NIŻSZEJ NIŻ NORMALNY KLIENT Z DOSKOKU - sam stosuje takie umowy i tak to działa)

1NIE DZWONIĘ ZAPYTAĆ JAK COŚ ZROBIĆ (TYLKO ZLECAM) CHYBA ŻE UZNASZ ŻE ABYM SIE ODPIEPRZYŁ TO MAM SOBIE WYKLINAĆ COŚ W PANELU

2)  Chciałbym aby firma trzymała pieczę na sklepem pod względem aktualizacji oprogramowania - stałe utrzymanie - JAK SŁYSZE TEKSTY: JAK SIE RAZ ZAINSTALUJE TO POTEM SIE NIE RUSZA TO MI SIĘ NIEDOBRZE ROBI

3)  Chciałbym aby w wypadku nie przewidzianej awarii móc zadzwonić i poprosić o pomoc

4)  Aktualnie na topie do wykonania wdrożenie kilku modułów ze sprawdzeniem czy działają

5)  drobne poprawki w kupionym szablonie - np wyśrodkowanie pozycji przycisku z zewnętrznego modułu na stronie logowania itp. -ŻADNYCH ZMIAN W SZABLONIE GŁÓWNYM CHCE MIEĆ PEŁNA ZGODNOŚĆ W PRZYPADKU AKTUALIZACJI.

6)  NIE DZWOŃ !!!!!!! :

jeśli jesteś osobodoba firmą która napalała zleceń i szuka kolejnego, kimś kto nie odbiera telefonów lub trzyma kontak tylko przez swój panel który olewa (Mr. VEKIA),

jesli nie wiesz co to putty i linux i czekasz na FTP bo nic innego nie umiesz obsługiwać a klucze pem to dla ciebie abstrakcja,

jesli nie uruchamiałeś multisotre albo masz demo i tam sobie klikałeś.

Jeżeli współpraca zacznie sie kleić idzie za mną 3 kolejne firmy do utrzymania na takich samych zasadach które szukają kogoś sensownego a nie gówniarzy którzy pracują po godzinach na własny rachunek nie odbierając telefonu.

Podaję mój numer i zapraszam o każdej porze

790282916

Edited by turbo_rabbit
DODANIE (see edit history)