Jump to content

Utekajúca cenovka a slabo vyditelny text


mjatus

Recommended Posts

Zdravim vsetkych,

 

Kamarat s fungujucim eshopom ma poziadal ci by som mu nevedel pomoct s jeho strankou ktoru chce dat kusok dokopy. Lenze ja robim skor s Wordpressom a prostredie Prestashopu mi nieje az take zname aby som mu vedel pomoc bez niekolko hodinoveho hladania a studovania po vsetkych moznych zdrojoch. Kedze uz aj pri Wordpresse som odhalil silu fór tak ma napadlo ze sa skusim to aj teraz. 

A mam konktretne 2 otazky (lepsie pochopitelne pri obrazkoch).

1. Pri produktoch ktore maju prilis dlhy nazov ho ako keby chce nasilu vypisovat cely a tym padom posunie cenovku dole co vyzera dost skaredo a odradzajuco...

2. Dalsia vec co sa chcem spytat je ze, neviem presne ako je v Prestashope riesene nieco ako zoznamy alebo katalogy produktov ale na jeho stranke mu zakladne info ako zoradenie a pod. ukazuje malym pismom, vdaka sivobielej farbe aj nie dobre viditelnym a celkom skaredym fontom. Ako to viem zmenit ?

Preto ak je tu nejaka ochotna dusa ktora mi pomoze a popri skole mi usetri cas, ktory by som musel zabit na hladanie tychto veci tak budem velmi vdacny aspon za nejake orientacne body.. lebo je to premna v celku nova zalezitost.

Vopred dakujem

 

Matus

 

Cenovka.PNG

Zle viditelny text 2.PNG

Zle vyditelný text 1.PNG

Edited by mjatus (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...