Jump to content
  • 0

Po zmianie serwera nie działa panel admina i karty produktów


pCapri

Question

Mam problem po przeniesieniu Presty 1.7 na inny serwer.

Nie otwiera się panel administracyjny - błąd 500 i log:

[Sat Oct 27 23:27:24.267911 2018] [cgi:error] [pid 2163] [client 79.184.49.23:54464] AH01215: PHP Fatal error: Class 'Tab' not found in /home/serwer/domains/mojapresta.com/public_html/classes/controller/AdminController.php on line 450: /usr/local/php56/bin/php-cgi

Karta produktu też nie lepiej (500) i w logu:

[Sun Oct 28 00:04:33.785994 2018] [cgi:error] [pid 37211] [client 79.184.49.23:54818] AH01215: PHP Fatal error: Class 'Tab' not found in /home/serwer/domains/mojapresta.com/public_html/controllers/front/ProductController.php on line 108: /usr/local/php56/bin/php-cgi, referer: https://mojapresta.com/15-produkt

Z góry dzięki za podpowiedź o co może chodzić.

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Też na to stawiałem, już je nawet kasowałem i rozpakowywałem archiwum na serwerze. Jest jakaś metoda, żeby wyłapać przykładowy brak pliku?

 

Ściągnę je jeszcze raz z serwera źródłowego, ale nie mam tam dostępu po ssh, a dowload plik po pliku ftp jest jaki jest :(

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Te same i jeszcze na nowy zmieniałem od 5.3 do 7.2 ;)

Dla potomnych:

Miałeś rację, ponowny upload musiał pomóc, tylko jeszcze trzeba było skorygować połączenie do bazy w pliku \app\cache\prod\appParameters.php

Dzięki!

 

BTW, nie można w takich przypadkach usuwać całego cache'u i jakoś wymusić kompilację na nowym serwerze?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Generalnie podczas przenosin sklepu na inny serwer można całkowicie pominąć przenoszenie folderu cache, lepiej jest wgrać czysty folder z instalki, podobnie ma sie sytuacja  w bazie danych gdzie wystarczy przenieść samą strukturę niektórych tabel bez zawartości,  w niektórych przypadkach to są GB niepotrzebnych danych. Super  że udało Ci się rozwiązać problem :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...