Jump to content

Ανοίγωντας ένα ηλεκτρονικό κατάστημα


komitis

Recommended Posts

Παιδια να ρωτήσω κατι.Εκτος από έναρξη επιχείρησης και το πρόγραμμα prestashop χρειάζεται και κάποιο πρόγραμμα διαχείρησης εσόδων εξόδων για κόψιμο παραστατικων ?ή αρκεί το prestashop?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτήσω κατι.Εκτος από έναρξη επιχείρησης και το πρόγραμμα prestashop χρειάζεται και κάποιο πρόγραμμα διαχείρησης εσόδων εξόδων για κόψιμο παραστατικων ?ή αρκεί το prestashop?


Καλησπέρα, έχεις φορολογικό μηχανισμό ή ταμειακή μηχανή?
Link to comment
Share on other sites

εχω ταμιακη μηχανη.


κοίτα εάν ενημερώνεις τα αποθέματα σου στο prestashop για κάθε προϊόν σου ,δεν χρειαζεσε κάποιο άλλο πρόγραμμα γιατί εξαλου τα κόβεις στη ταμιακή, τώρα εάν δεν σε βολεύει να ελέγχεις τα απόθεμα , μπορείς να βάλεις και ένα ERP , αλλά τα κόστη μετά ξεφεύγουν.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Εκτός και εάν ενδιαφέρεσαι για ένα δωρεάν πρόγραμμα , SynergyERP απο την εταιρία minisys.


Εννοεις βεβαια τη demo εκδοση που περιοριζει σε 200 εγγραφες ?!
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Καλησπερα παιδια αν και εχει περασει καιρος απο το ανοιγμα του θεματος με ενδιαφέρει αρκετα...

Εγω εχω φορολογικο μηχανισμο και θέλω να ρωτήσω αν το presta υποστιρίζει αποθήκη και ενημέρωση προιόντων απο τον υπολογιστή που έχει το προγραμμα τμολογισης στην περιπτωσή μου λειτουργώ το Business Unit αλλα δεν με πειράζει να αλλάξω πρόγραμμα ή ακόμα και να δοκιμάσω καποιο Demo..


Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

μπορώ να σας δώσω το SynergyERP που μπορείς να του βρεις και απο το skroutz αλλα με κανονική άδεια και όχι με 200 που όντως είναι η demo. Τώρα εάν θέλετε για on line, πρώτα δείτε την Demo και όταν είστε έτοιμοι σας βοηθάω. απλα για το on line θέλει ένα πολύ μικρό αντίτιμο της τάξης των 130+φπα/χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ξανα και ευχαριστω για την γρήφορη και ουσιαστική απάντηση...

Κατέβασα το SynergyERP και του εριξα μια γρήγορη ματια...το online συστημα θα είναι μεσω του SynergyERP?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, Αυτό ακριβώς προσπαθούμε να διαλέξουμε εάν θα το επιλέγουμε μεσω του SynergyERP ή μέσω του prestashop.. εαν μου δώσεις λίγο χρόνο σήμερα ! Μαϊόυ δεν μπορώ σίγουρα να σου πω...αλλα απο βδομάδα θα μιλήσουμε..μου είναι κ μένα πολύ ενδιαφέρον το όλο θέμα..

θα σε κρατήσω ενήμερο και σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου..

Καλό Μάϊη...

Link to comment
Share on other sites

Καλο Μάϊη και καλο μήνα φίλε stathopon1@ σε ευχαριστω για τη γρήγορη απάντηση ...Θα περιμένω για την απάντησή σου το κοιτάζω και εγω το θέμα αυτο γιατι εκτος απο ενδιαφέρων ειναι και πολύ χρήσιμο...Αν εχω και εγω καποιο νέο θα σου πω...

Ευχαριστω.!!

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς είναι πολύ ενδιαφέρον και που έχει τραβήξει την προσοχή... απο αύριο κιολλας θα ρωτήσω τους ειδικούς..

καλη εβδομάδα κ σε σένα φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...