Jump to content

PS 1.4 postřehy, napady


Tenvelkej

Recommended Posts

bádat není nad čím stačí sledovat bugtracker a používat svn a možná se někdy dopídíte fungujícího stavu pro vaše použití, ale aby to začalo fungovat celé komplet toho se dočkat nelze...RC3 se zdála v základu ok než v tom začnete něco opravdu dělat...

Link to comment
Share on other sites

bádat není nad čím stačí sledovat bugtracker a používat svn a možná se někdy dopídíte fungujícího stavu pro vaše použití, ale aby to začalo fungovat celé komplet toho se dočkat nelze...RC3 se zdála v základu ok než v tom začnete něco opravdu dělat...


takže mám dělat novej shop v 1.3, chtěl sem počkat na 1.4 :-)
Link to comment
Share on other sites

:-) to je na vas...osobne uz pripravuji shopy jen a pouze na v1.4 ale je nutna casta aktualizace...nektere i zakladni fce pro prodej nejsou plne funkcni


Nějaké konkrétní problémy by se nenašly?

osobně mám problém s PayPal API - problém je s tím, že se to pořád odkazuje na Paypal FR
potom mám drobný s DPH u poštovného, v FO se zobrazje v závorce bez DPH i když je to s DPH...
Link to comment
Share on other sites

ještě jeden dotaz...
chci na PS1.4 postavit jeden velkoobchod, lze néjakým trikem zobrazit nepřihlášeným uživatelům jenom katalog a přihlášeným normální obchod?
Také jestli lze u registrace vyžadovat IČ/DIČ.???

a co budeš prodavat ?


Těhu oblečení, už to prodáváme, ale potřebuji přejít na prestu. Bohužel neumožňuje pohodlně zadávat dvě ceny...
Link to comment
Share on other sites

čestinu neupravuj nema to cenu bude tu za par .. co si jeste delal pred tim white screen?


Češtinu mám z velké části jotovou 100% FO, 100% BO, 100% faktury, cca 70% erros, 50% modules (v Česku použitelných) potřebuji zpětnou vazbu a pomoc s validací... jo a mluvím o RC5
Link to comment
Share on other sites

čestinu neupravuj nema to cenu bude tu za par .. co si jeste delal pred tim white screen?


Češtinu mám z velké části jotovou 100% FO, 100% BO, 100% faktury, cca 70% erros, 50% modules (v Česku použitelných) potřebuji zpětnou vazbu a pomoc s validací... jo a mluvím o RC5


akorat nechapu proč tu 10 lidi dělá stejnou věc ...
Link to comment
Share on other sites

čestinu neupravuj nema to cenu bude tu za par .. co si jeste delal pred tim white screen?


Češtinu mám z velké části jotovou 100% FO, 100% BO, 100% faktury, cca 70% erros, 50% modules (v Česku použitelných) potřebuji zpětnou vazbu a pomoc s validací... jo a mluvím o RC5


akorat nechapu proč tu 10 lidi dělá stejnou věc ...


Už jsem pslal žádost na PS admin, aby udělali moderované fórum pro překlad 1.4.XXX tak snad brzy vyhoví a nějak se domluvíme jak to synchronizovat....

a co Vaše další postřehy?
Link to comment
Share on other sites

V tomto případě se jedná o platbu hotově při osobním vyzvednutí na prodejně.
Dobírka je další věc, kterou jsem zatím nenalezl funkční. Teď jsem vyzkoušel tu verzi 0.6 a stejně jako ostatní vezre mi nahlásí chybu po zvolení metody platby: Nebyla nalezena šablona pro modul validation. Adresa URL je /modules/cashondeliverywithfee/validation.php a tento soubor přitom existuje.
Netušíte kde je problém?

Link to comment
Share on other sites

V tomto případě se jedná o platbu hotově při osobním vyzvednutí na prodejně.
Dobírka je další věc, kterou jsem zatím nenalezl funkční. Teď jsem vyzkoušel tu verzi 0.6 a stejně jako ostatní vezre mi nahlásí chybu po zvolení metody platby: Nebyla nalezena šablona pro modul validation. Adresa URL je /modules/cashondeliverywithfee/validation.php a tento soubor přitom existuje.
Netušíte kde je problém?


Dobírka je už v základu 1.4
Link to comment
Share on other sites

V tomto případě se jedná o platbu hotově při osobním vyzvednutí na prodejně.
Dobírka je další věc, kterou jsem zatím nenalezl funkční. Teď jsem vyzkoušel tu verzi 0.6 a stejně jako ostatní vezre mi nahlásí chybu po zvolení metody platby: Nebyla nalezena šablona pro modul validation. Adresa URL je /modules/cashondeliverywithfee/validation.php a tento soubor přitom existuje.
Netušíte kde je problém?


Dobírka je už v základu 1.4


Dobírka sice v základu je, ale ne ta na kterou jsou lidé v ČR zvyklí... tj. např. "Dobírka (+30Kč)"...
Link to comment
Share on other sites

V tomto případě se jedná o platbu hotově při osobním vyzvednutí na prodejně.
Dobírka je další věc, kterou jsem zatím nenalezl funkční. Teď jsem vyzkoušel tu verzi 0.6 a stejně jako ostatní vezre mi nahlásí chybu po zvolení metody platby: Nebyla nalezena šablona pro modul validation. Adresa URL je /modules/cashondeliverywithfee/validation.php a tento soubor přitom existuje.
Netušíte kde je problém?


Dobírka je už v základu 1.4


Dobírka sice v základu je, ale ne ta na kterou jsou lidé v ČR zvyklí... tj. např. "Dobírka (+30Kč)"...

+30Kč řeší dobírka 0.6 na PS1.3.3 ji úspěšně používám. Na PS1.4 jsem ješté nezkoušel
Link to comment
Share on other sites

Přesně tak, dobírka je v základu, ale není u ní možná přirážka. Dobírku 0.6 jsem zkoušel na prestě 1.4 a nejde. Kdyžtak zkuste ještě někdo, možná jen dělám něco špatně.

ted sem to testoval takže nejde to protože moduly dobírka se v administraci nehodí do modulů pro pladby ale do DALŠÍ MODULY a zde je zakopany pes - to samé je s modulem osobní odběr - nejakej šikula to musi naparovat k platebním modulum jinak to nepujde .....
Link to comment
Share on other sites

Nainstaloval jsme PS1.4RC6 na normální server a tohle mám místo instalace:
(po zadání domény)

Parse error: syntax error, unexpected T_OBJECT_OPERATOR in /homez.316/selektor/www/index.php on line 29




tušíte někdo o co jde?

Link to comment
Share on other sites

Zkuste prosím někdo vypnout zobrazování nedostupných variant produktů:
BO - nastavení - zboží - Zobrazovat na stránkách produktu nedostupné varianty zboží (s nedostupnými atributy)

Nějak mi nefunguje.

Link to comment
Share on other sites

Zkuste prosím někdo vypnout zobrazování nedostupných variant produktů:
BO - nastavení - zboží - Zobrazovat na stránkách produktu nedostupné varianty zboží (s nedostupnými atributy)

Nějak mi nefunguje.

jakou verzi testuješ ?
Link to comment
Share on other sites

Zkuste prosím někdo vypnout zobrazování nedostupných variant produktů:
BO - nastavení - zboží - Zobrazovat na stránkách produktu nedostupné varianty zboží (s nedostupnými atributy)

Nějak mi nefunguje.


asi ste to špatne pochopili, alebo to niekto špatne preložil. Ja som to vypnul a funguje to tak, že sa hneď nedá dať tovar do košíka pokial má atribúty.
Link to comment
Share on other sites

snake55: Testuju verzi 1.4.0.15

videojs:to o čem mluvíš ty, je hned řádek pod tím v BO - Zobrazit "přidat do košíku" když má produkt atributy. Používám tuhle fci i na mém druhém e-shopu a funguje tak, že když se to vypne, tak v detailu produktu (pokud má více variant) jsou zobrazeny pouze varianty, které jsou skladem, tj. je jich >1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ještě jeden dotaz...
chci na PS1.4 postavit jeden velkoobchod, lze néjakým trikem zobrazit nepřihlášeným uživatelům jenom katalog a přihlášeným normální obchod?
Také jestli lze u registrace vyžadovat IČ/DIČ.???

uz som si myslela, ze tento problem vyriesim upravou od Prusta - "modul - 3 cenove hladiny pre velkoobchod"
ale zistila som ze to ma jednu chybu - neda sa nastavit ina cena pre VO pri atributoch :(
Takze mi asi neostava nic ine iba urobit kopiu celeho eshopu a tam nastavit VO ceny.
Ak by niekto vedel upravit ten modul od Prusta bola by som vdacna ;)

Ako to riesite vo Vasich e-shopoch ?

Maria
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mam kapanek problem po instalaci a nahranich vsech moznejch cestin co sem tu nasel mam stale v administraci menu v anglictine a fakt mi to vadi ... co stim? do strejdy googla rvu jeden vyraz za druhym ale nikdo to ocividne neresil

Link to comment
Share on other sites

mam kapanek problem po instalaci a nahranich vsech moznejch cestin co sem tu nasel mam stale v administraci menu v anglictine a fakt mi to vadi ... co stim? do strejdy googla rvu jeden vyraz za druhym ale nikdo to ocividne neresil


administraci menu v back office se řeši přes SQL databazi !!!!
Link to comment
Share on other sites

dekuji uz sem to nasel .. resil ste nekdo problem s fatal error u live editu modulu? nasel sem na bug trackeru ze se neco musi prepsat v souboru classes/FrontController.php aby to fungovalo ale kdyz to prepisu dle vyvojaru nebo nahradim ze svn tak se sice zbavim chyby ale stale mi nejde editovat nic :(

Link to comment
Share on other sites

dekuji uz sem to nasel .. resil ste nekdo problem s fatal error u live editu modulu? nasel sem na bug trackeru ze se neco musi prepsat v souboru classes/FrontController.php aby to fungovalo ale kdyz to prepisu dle vyvojaru nebo nahradim ze svn tak se sice zbavim chyby ale stale mi nejde editovat nic :(


tak hledej třeba to vyřešís ;-)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
:-) to je na vas...osobne uz pripravuji shopy jen a pouze na v1.4 ale je nutna casta aktualizace...nektere i zakladni fce pro prodej nejsou plne funkcni


Nějaké konkrétní problémy by se nenašly?

osobně mám problém s PayPal API - problém je s tím, že se to pořád odkazuje na Paypal FR
potom mám drobný s DPH u poštovného, v FO se zobrazje v závorce bez DPH i když je to s DPH...



Prosím Tě, pořešil jsi nějak ten PayPal. Já minulý týden instaloval první, přepsal jsem about.tlp i paypal.php a ten frantíkovskej odkaz tam mám pořád. Nemusím náhodou znovu generovat API přístup a heslo?
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...