Jump to content

Segítség!


Zoltán Bódi

Recommended Posts

Üdvözletem!

Nekem telepítették a PrestaShopot. Sajnos én nem értek a programozáshoz. Használom mert elkezdtem. Kellene frissíteni és Magyar verziót teljesen letölteni. Honlapomon megtalálható a webshopom: www.bodihair.info
Ki tudna segíteni, aki ért is hozzá. Én is segítek neki ha megnézte a honlapomat, akkor tudja hogyan tudok segíteni.

Üdvözlettel
Bódi Zoltán
Feltaláló

Link to comment
Share on other sites

Szívesen segítek, de nem bonyolult dolog te magad is meg tudnád csinálni. Hamarosan felteszek egy videot a telepítésről és a frissítésről, ezt már tervezem egy ideje. Pontosan milyen frissítésre gondolsz? Látom a webshopod még nincs készen!

Link to comment
Share on other sites

Az információs boxban levő feliratok és a láblécnél levők az admin oldalon (BO) fordíthatók és mindent ott kell neked, vagy valakinek a modulok fordítását elvégezni. Kívülállónak ehhez ki kell adnod a BO linkjét, teljes admin jogosultságát. Bizalom kérdése egy működő boltban!

Link to comment
Share on other sites

Szia Zoli! Igazuk van az elöttem szólóknak, tényleg nem vészes frissíteni!
Az INFORMÁCIÓ alatti szöveget a BO (BACK OFFICE, remélem jól írtam) MODULES (nálam már MODULOK :) ) CMS résznél tudod átírni magyarra, a "ceruzás" ikonra kattintva. A META CÍM helyére beírod azt amit szeretnél (pl Delivery helyett Szállítás) Oldal tartalomhoz ami a Szállításhoz kell Neked majd Mentés! A webshopodat újratöltöd és voila!
Remélem tudtunk segíteni, Renivel össze ismertethetnél segítség gyanánt :) Hajam van bőven :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...