Jump to content
  • 0

Jest update PS 1.7.4.3 Kroś już robił ?


Mateo

Question

Witam, mam wersję 1.7.4.2 i oczekuję od dłuższego czasu aktualizacji bo jest dużo błędów.

Miałem już przypadki z aktualizacją takie że obawiam się ją robić bez upewnienia się że inny poszła dobrze.

Tym bardziej że z backupu nie dało się odzyskać PS i musiałem zlecać przywrócenie kopii do hostingu.

Wiadomo że jak nikt na razie nie pisze o problemach to jest ok ale nikt przecież nie napiszę posta że ta aktualizacja przeszła bezbłędnie i narazie wszytko dobrze działa.

Dlatego jeśli robił już ktoś to proszę o cynk czy wszystko przeszło ok np przez 1click upgrade v4.2.0

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
3 godziny temu, Pasat01 napisał:

Noo ja też bym się bał przy tak znaczącej aktualizacji :)  Ale co do zlecania kopii do hostingu, to nie wiem gdzie masz ale u mnie w H88 można samemu przywrócić w 1 min. z  siedmiu poprzednich dni ( wszystkie pliki danej domeny i osobno bazę danych).  

No trochę dałem  D  ;) tym postem bo nie sprawdziłem, ale nie ukrywam że dużo miałem dziwnych błędów aktualnie dziwne wydruki zamówienia, problemy z atrybutami i często zaglądam do 1click czy jest coś nowego. Aktualnie mam seohost na dyskach SSD 30GB bez żadnych ograniczeń zarządzanie w DA i aktualnie jedyna płatna rzecz to właśnie ew backup do 3ch dni. No na czymś muszą zarabiać. Ogólnie to jestem zadowolony za b. dobry kontakt i szybki support.

Po za tym prywatny mam ovh i ogólnie jest ok tylko panel admina jest jakiś ich własny i ciężki

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...