Jump to content

Który to moduł lub ustawienie


ZYGa

Recommended Posts

Cześć,

 

Mam problem ze znalezieniem modułu lub ustawienia, które odpowiadają za wyświetlanie tych zakładek co na zdjęciu. Proszę o pomoc ponieważ muszę Raty wywalić :) Albo jeśli ktoś wie, to jak w module raty creditagricole wywalić lub zmienić tytuł "raty z ca..." który jest nagłówkiem <h1> i przeszkadza w pozycjonowaniu.  

zakladki.jpg

Edited by ZYGa (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Problem w tym, że nie. W preście nic nie ma, a jak biorę go do edycji kodu to nawet takiego tekstu, który się wyświetla, nie ma. O nagłówkach h1 już nie wspomnę. Nie mam pojęcia, gdzie to cholerstwo wyłączyć. 

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze, że jestem w kropce. Sprawdziłem wszystkie moduły a najdokładniej te, które są w hook'ach z nazwą "product" :) i niczego podejrzanego tam nie ma. Tzn. są same "blok najczęściej kupowanych","blok produktów tej samej kategorii" itp. Raty już odinstalowałem całkowicie. Wszystkie moduły sprawdziłem ponownie, czytając ich opis oraz sprawdzając ustawienia, nie ma w nich nic o ratach i zakładkach. Sprawdziłem całą preste w poszukiwaniu czegoś związanego z tym, używałem też wyszukiwarki w preście i nic. Albo jestem ślepy albo nie wiem co. :D 

Link to comment
Share on other sites

Ma Pan na myśli konkretne moduły? Czy cały sklep? Jest uruchamiany na wielu rozdzielczościach i urządzeniach mobilnych a także testowany za pomocą narzędzi od google i nie wykrywają one żadnych problemów z responsywnością. Wiem, że weszło w życie MOBILE FIRST, ale w związku z tym coś by się ruszyło w pozycji i analityce. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...