Jump to content

Rychlost načítání e-shopu


ondra-banov

Recommended Posts

Presunut shop na localhost aj s databazou, ak pojde ovela rychlejsie, vymenit hosting. Inak prejst na prestu vo verzii 1.3.6 (ale lepsie este pockat na 1.3.7) nakolko este obsahuje nejake tie vaznejsie bugy. Coskoro pride 1.4.1 s mnoho moznostami, ktore nema ani 1.3.6 ale to by som sa snazil zabranit zasahom do jadra systemu a upravy ponechat na urovni vlstnej temy a mdulov nakolko hoci je v RC2 verzii je dost zabugovana a termin hori, takze to vypustia aj take.

Link to comment
Share on other sites

Ak sa to deje len v poslednej dobe znamena to degradaciu ci pretazenie hostingu alebo degradacia obsahu databazy. Boli tie statisticke moduly odstranene aj na localhoste?? Ja mam skusenost ze stranka mi na localhoste chodi pomalsie ako na hostingu.

Link to comment
Share on other sites

Ncitavanie stranok hamar.cz mi trva okolo 1,6s - 2,1s z toho podla chrome cakam 507ms 1.01s na response zo servera, kym zacne stahovat data, pozrel som cez modul pagespeed cez firefox stranka ma 71/100 a demo na stranke prestashop ma 76/100. Pravdepodobne je pouzity starsi google analytics kód.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zkus použít Safari. Dá se v něm zapnout vývojářský mód, při kterém jsou vidět časy načítání jednotlivých částí stránky. Třeba z toho vyplyne nějaký konkrétní viník. Viděl jsem už, jak to dělal v určitých případech modul, který se na stránce zobrazoval. Kdyby si chtěl, napiš do PM a můžu se na to podívat.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Zdravim,

 

zkus dat optimalizovat DB pres phpmyadmin, taky mi takto bobtnala driv DB, ale ted stejne resim, ze se priserne pomalu nacitaji kategorie, je to poznat hlavne na pomalejsim PC. Taky bych to potreboval zrychlit.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Prošel jsem fórum a co jsem dokázal sámudělat vlastní silou pro rychlejší načítání e-shopu jsme udělal. Docílil jsem z 10s na 5-7s, ale stále to není ono. Poradíte mi prosím co na shopu ještě může brzdit jeho načítání? Shop najdete na www.svezijizda.cz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...