Jump to content
  • 0

Prestashop dziwny problem z logowaniem


pless

Question

Witam,

Mam spory problem z moją Prestą który wpływa bardzo negatywnie na sprzedaż i jest bardzo frustrujący dla klientów jak i dla mnie. Wszystko było ok do póki pewien pan z tego forum nie wykonał prac przyśpieszających mój sklep. Napisałem mu kilka wiadomości niestety na żadną z nich nie uzyskałem odpowiedzi. Wydałem sporo pieniędzy i czasu na zbudowanie swojego sklepu (ponad 3 lata prac) i jest on na chwilę obecną nie funkcjonalny i potrzebuję Waszej pomocy.

 

We front office, po zalogowaniu się, w górnym rogu widzę swoje dane, ale podczas poruszania się po stronach sklepu albo mnie "wylogowuje" i widzę w górnym rogu "sign in" albo mnie "przelogowuje" i widzę imię i nazwisko innego użytkownika, który jest w tym momencie zalogowany. Strona z wszystkimi produktami się nie aktualizuje od razu tylko po pewnym czasie nawet po usunięciu cache i cookies. Ponadto, jeśli jestem zalogowany i kliknę "Sign out" nic się nie dzieje. Daje to wrażenie, że nie jesteś zalogowany, kiedy jesteś i odstrasza klientów (mam jakieś 90% porzuconych koszyków teraz a wcześniej było to jakieś 5%). 

 

Próbowałem już wielu rzeczy i nic nie pomogło mam nadzieję, że pan, który przyśpieszał mi stronę to odczyta i zareaguje. Nie chcę pieniędzy chcę tylko mieć swój sklep z powrotem może być powolny ważne, żeby był funkcjonalny. Niestety nie wiem jakie pliki zostały zmienione, żeby przyśpieszyć mój sklep, więc nie wiem co zrobić, żeby naprawić problem.

Jeśli ktoś miał podobny problem to proszę o pomoc, bo mi już ręce opadają i płakać się chce.

Prestashop 1.7.4.2 teraz, ale problem był też na wcześniejszej wersji 1.7.3

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Na Twoim miejscu postawiłbym świeżą instalację sklepu i przeniósł bazę klientów i produktów. Jeśli ten gość się nie poczuwa do odpowiedzialności za swoją pracę to nie masz co liczyć na  szybkie usunięcie problemów. A z tego co piszesz to możesz mieć tak bardzo namieszane w sklepie, że dużo taniej i szybciej wyjdzie Ci właśnie postawienie tego sklepu od zera z przeniesieniem bazy.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dziękuję @() Maciej () za odpowiedź jednak wolałbym się obejść bez ponownej instalacji bo będzie to bardzo czasochłonne przy mojej stronie (stworzenie kopii zapasowej trwa prawie dwa dni...) Próbuję od prawie miesiąca skontaktowac się z @vekia  ale nie odpisuje mi na maile, tutaj olał albo nie widział tego tematu a wysłanie tutaj wiadomości do niego jest nie możliwe.

@vekia Proszę o przywrócenie wprowadzonych zmian, albo napisanie mi jakich pan zmian dokonał. Mój biznes bardzo przez pana cierpi

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Bez wiedzy o wprowadzonych zmianach może to być faktycznie mega trudne dla kogoś do naprawienia. Problem przelogowywania nigdy mnie nie spotkał ale srogo coś musi być namieszane. Powodzenia w naprawie i daj znać jakbyś naprawił to przelogowywanie - warto wiedzieć gdyby kiedyś się przytrafiło.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...