Jump to content
atx-serwis

Ilosc wyswietlanych produktow w back office

Recommended Posts

witam. Mam takie pytanie jak mozna zmienic ilosc wyswietlanych produktow w back office.? nie chodzi o ilosc wyswietlanych produktow na stronie glownej, ale o back office? ponizej  zdjecie o co mi chodzi. presta 1.7.4.2

ILPROD.png

W 1.6 w pliku classes\controller\AdminController.php masz zmienne w których definiujesz zakres paginacji oraz domyślną wybraną paginację. Zmieniasz je wedle uznania. Tutaj jest zrzut z moich ustawień. Nie wiem czy dla 1.7 też to tak wygląda.

protected $_pagination = array(20, 50, 100, 200, 300, 500, 1000);

/** @var int Default number of results in list per page */
protected $_default_pagination = 200;

On 18.09.2018 at 8:44 AM, hakeryk2 said:

W 1.6 w pliku classes\controller\AdminController.php masz zmienne w których definiujesz zakres paginacji oraz domyślną wybraną paginację. Zmieniasz je wedle uznania. Tutaj jest zrzut z moich ustawień. Nie wiem czy dla 1.7 też to tak wygląda.

protected $_pagination = array(20, 50, 100, 200, 300, 500, 1000);

/** @var int Default number of results in list per page */
protected $_default_pagination = 200;

Niestety to nie dziala

Zmiany z AdminController.php będą miały wpływ na elementy z starej architektury np. zamówienia czy kategorie. Strony produktów korzystają z struktury symfony i pewnie mają osobne kontrolery które za to odpowiadają.

5 hours ago, endriu107 said:

Zmiany z AdminController.php będą miały wpływ na elementy z starej architektury np. zamówienia czy kategorie. Strony produktów korzystają z struktury symfony i pewnie mają osobne kontrolery które za to odpowiadają.

Jakiś pomysł gdzie to zmienić?