Jump to content

(Çözüldü)Hesaba Havale Yapılırken Mailde gerekli bilgiler görünmüyor.

Recommended Posts

Merhaba,

http://demo.presta-tr.com

sitesindende görebileceğiniz gibi siteden bir şey aldığınızda Hesaba bağlı mail adresine gönderilen mail ekte bulunmaktadır.

ilginize teşekkürler.

Problem:

mails / bankwire.html de gerekli düzenlemelerin yapılması ile aşılmaktadır.

dosyayı metin editör "dreamweaver" ile açılıp ilgili bölümlerin doldurulması ile düzeltilebilir.

saygılar

3301_7jLlL4pXlYvyZ2HliKQo_t

• 1 month later...

Merhaba Kırıcı olmak istemem ama burası insanların bilmediklerini öğrenmek için veya bildiklerini paylasmak için hazırlanmış bir forum insanların sorularına alaycı bir tavırla cevap vermektense bildiğini paylaşırsan benim gibi bilmeyen kişilerde faydalanabilir.

Merhaba Kırıcı olmak istemem ama burası insanların bilmediklerini öğrenmek için veya bildiklerini paylasmak için hazırlanmış bir forum insanların sorularına alaycı bir tavırla cevap vermektense bildiğini paylaşırsan benim gibi bilmeyen kişilerde faydalanabilir.

Bravoo

merhaba bende kırıcı olmak istemem ama ben size söylemedim bunu,
presta-tr çok bilmiş bir şekilde benim php bilgime laf etti, buradaki herkese yardım ettiğini ima ediyor ama bu kadar basit birşeyi halledememiş
hallettiyse de nasıl yaptığını paylaşmamış
neyse bilmemek ayıp değildir, sizlere lafım yok üstünüze alınmanıza da gerek yok
ben küfürlü konuşan ve yayınladığım bazı şeyleri "ben yaptım" diye övünen hatta bunları müşterilerine satan arkadaşlardan dolayı sadce PM ile destek veriyorum

illaki bu sıkıntı aşıldı ancak başka bir topicde bu konunun cevabını verdim diye hatırlıyorum vermediysem de tüm kullanıcılardan özür dilerim birde tarih kısmına bakarsan konu oluşturulalı ne kadar zaman olmuş. yazdığım konuları araştırmayı bırak. herkes seni iyi tanıcak topicleri hezdikçe.

herkese saygılar.

haklısın senide benide iyi tanısınlar
cevap yazdıysan bak bu konunun cevabı şuradadır diye belirt gezen kullanıcılar faydalansın
sen bana bu yüzden kızmıyormuydun? paylaşımcı olmak lazım bıdı bıdı bıdı diye ... buyur işte önce kendini eleştir!

• 3 weeks later...

noluyor yaw... paylasım yapacaksanız adam gibi yapın... öğrenecekseniz adam gibi öğrenin!!!
sizin yazdıgınız sacma sapan mesajları okumaya gelmedik buraya... aybil sende her önüne gelenle muhattap olma... bırak ne ediyorlarsa etsinler yaw alla alaaa...

• Create New...