Jump to content

Powered by PrestaShop™

Recommended Posts

Arkadaşlar bir sorum daha olacak size ana sayfada ürünlerın gösterildigi Yerde turkçeleştırme ıle ilgili olsa gerek ben degıştıremedım bir türlü ürünlerın gosterıldıgı yerde ana sayfada "Size özeller" yazıyor bunu Ürünler Diye değiştirmek istiyorum yapamadım bir türlü yardımalrınızı bekliyorum

• 4 months later...
  • 4 months later...

gozdesm verdiğin link ölü ne yazdığını merak ettim..

bu arada tahminen sorun olmaz. istediklerini millet yazsın. sonra veridkleri müşteriye uyanıp biri adam sana hazır sistemi satmış vs diyerek ekmeğine taş koymasınlar. (web masterler için diyorum.)

ever presta mambo joomla gibi cms open source değildir ancak tahminen bu adamlar presta tam rayına oturana kadar kullanıcıları bedava analist olarak kullanıyorlar. bir yandan hem şahıslarının bir yandan prestanın reklamı aldı yürüdü. 1 yıl önce bu sitede basardan başka kimse yoktu.. 1 yıl önce.
şu anda bakıyorum gayet kendini geliştirmiş gençler var.

Herkese başalarılar.

• 3 months later...
Emeğe saygı olmalı

aslında prestashop üzerinde durmuyor onu kaldırmak suçtur....

Hemen sivri zekalı bir iki kişi çıkıp vay efendim sen niye sidin diyecek ben hazır cevabımı vereyim bu linke bak

http://www.gozdesm.com/content/8-destek burada var...........

İyi de Anasayfada ve ya biryer de bu yazının linkini görebilecek birisi varmı. Linki altta veya herhangi bir yerde görünü r yapmamışsınki ... Sen niye sildin demiyorum tabi fakat cevabın geçtiği yolda ne asfalt var nede ot...
emeğe saygı o ayrı

Tabiki banane ... fakat fakat burası özel mesajlaşma alanı değil . olmadığı içinde bende fikrimi yazdım.. yzdığım cevap sizi rahatsız ettiyse lütfen özelden yazın arkadaşlara.. çünkü ben burada bilgili arkadaşların bilgilerinden yararlanıp kendi bilgilerimi de burada paylaşmak isterken yanlış veya eksik bilgi de almak istemiyorum.. yinede merak ettim yazmış olduğunuz linki takip etmeden anasayfadan o yazıya nasıl ulaşabilirim görebilirim diye..
saygılar

Tabiki banane ... fakat fakat burası özel mesajlaşma alanı değil . olmadığı içinde bende fikrimi yazdım.. yzdığım cevap sizi rahatsız ettiyse lütfen özelden yazın arkadaşlara.. çünkü ben burada bilgili arkadaşların bilgilerinden yararlanıp kendi bilgilerimi de burada paylaşmak isterken yanlış veya eksik bilgi de almak istemiyorum.. yinede merak ettim yazmış olduğunuz linki takip etmeden anasayfadan o yazıya nasıl ulaşabilirim görebilirim diye..
saygılar

est.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...