Jump to content
mroczekk

Sklep na subdomenie + certyfikat SSL

Recommended Posts

Dzień dobry. 

Posiadam w tej chwili sklep na domenie głównej w podkatalogu domena.pl/sklep. W panelu serwera dodałem do domeny głównej subdomene sklep.domena.pl, podmieniłem url w bazie danych  na właściwe i wszystko działa ok. Problem polega na tym, że mam zakupione dwa certyfikaty SSL na domene glowna i subdomene. Na domenie głównej ssl dziala prawidłowo, a do subdomeny nie wiem jak go podpiąć. Zrobiłem tak jak poradzil mi support z biznes-host, tj. usunąłem subdomene z domeny głównej, dodałem ją jak zwykłą domenę i przekopiowałem pliki z domena.pl/sklep do subdomeny sklep.domena.pl i dodałem certyfikat ssl. Niestety sklep nie chce sie odpalic ani panel ani strona - błąd 500. Wrzuciłem zwykły index.html i go odczytuje prawidłowo. Co robię nie tak? W bazie danych nic nie zmieniałem, ponieważ url sklepu się nie zmienił dalej jest to sklep.domena.pl. 

Bardzo prosze o pomoc. 

Edited by mroczekk

Temat do zamknięcia. Przekopiowałem pliki raz jeszcze i strona uruchomiła się. Mozliwe, że wcześniej nie skopiowało wszystkich plików, TC lubi sie zrywać.