Jump to content

přejmenování levé menu ?vyřešeno


michelo

Recommended Posts

Dobrý den

potřeboval bych poradit jak přejmenuju na stránkách v levém menu název Categories na kategorie nebo jiný název?

V administraci mě nejde totiž naimportovat čestina z důvodu že nemám povolení hostingu nastavit práva pro složky.
Takže v administr. jsem si vše přejmenoval to už mám ale jak změnim ty názvy na stránce ? Categories, Manufactures, Information nebo na pravé straně přepsat Cart na košík atd?

do čeho mám najet a přepsat ? jestli musím i do databáze?

děkuji za jakoukoli radu.

Link to comment
Share on other sites

tak jsem zkoušel najet do modules/ blockcategories/blockcategories.ptl a našel jsem tam Is=´categories´ a zkusil jsem to změnit a na stránce se to projevilo, ale zřejmě to bude chtít ještě jinde, protože jsem to zkoušel na / blockcart.ptl změnit název na košík a na stránce mě to pak zmizelo, zřejmě to je asi odkas na další stránku takže to musí být jinde ???

poradit prosím googloval jsem a nic jsem nenašel??

Link to comment
Share on other sites

ahoj mamajeradi.cz nee ty práva nejdu nastavit jen pro ty složky kam se cpe ta čeština ostatní je ok . zkoušel jsem to právě nastavit i na MySQL admin a tam mě to u těch práv zařvalo že pro tyto složky taková práva nastavit nejdou že to jde jen pod Linuxem, nebo dohoda s hostingem

Vím že ty jsi už otřelej a zdatnej že už jsi řešil něco o změně modulu nebo přidání menu někde jsem na něco narazil.
Budu rád za tvé zkušenosti a podporu .

Vem si to jak internet hejbe se světem ale u nás je to pořád nahovno tak si musíme pomáhat.

díky

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...