Jump to content

[Vyřešeno] Změna odkazu u loga


anna007

Recommended Posts

Potřebovala bych změnit odkaz u loga v eshopu, který odkazuje na hlavní stránku eshopu tak, aby odkazoval na naše webové stránky (mají jinou adresu), ale za žádnou cenu mi to nejde. Mělo by to být v souboru themes/prestashop/header.tpl , ale jakoby to ten soubor nebyl, jakákoliv změna se vůbec neprojeví. Mohl by to být jiný soubor ?

Link to comment
Share on other sites

hlavne je treba dat pozor, aby pri ostrem provozu byl v config/smarty.config.inc.php tento zapis:

$smarty->force_compile = false; // to pass “false” when put into production

s hodnotou "true" to sice taky funguje, ale snizuje to vykon.
Jednoduse: kdyz chci neco zmenit na strankach (pres ftp - ne pres administraci), nastavim true, vyzkousim a pak zpatky nastavim false.

Link to comment
Share on other sites

Tak to je zajímavý, že úplně původně tam bylo true, a to byl ten eshop opravdu strašně pomalý. Pak jsem se někde dočetla, že se tou změnou na false může zrychlit, což se stalo, ale i tak mi přijde pořád dost pomalý, ale to je zas na jiné téma.

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem zkoušela ten modul, ale objevilo se mi tam akorát to PLEASE UPDATE
CATEGORY CACHE! , naštěstí šlo bez problémů nainstalovat zase zpátky ten původní blok kategorií. Já vím, že to tam řešili, ale nepochopila jsem z toho, jak to vyřešili.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Tak už to funguje konečně, zrychlilo se to hodně. (Z 3,5 s na 0.6 s) Ale dokud jsme neměli povolený htacces, tak to nešlo. Ještě bych potřebovala poradit, kde přeložit ten hlavní nadpis bloku CATEGORIES. To je ale jen taková drobnost.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...