Jump to content

Chyba - upload obrázků (přestože "aktualizace úspěšná")


pepek

Recommended Posts

edit: vyřešeno

--------------------------------------------------


Zdravím,

vyskytl se mi zvláštní problém týkající se uploadu obrázků. Prakticky (téměř) hotový e-shop nyní už jen doplňuji zbožím, ještě včera všechno fungovalo jak má a aniž bych kromě úprav produktů v back-endu prováděl nějaké jiné změny...

Problém je v tom, že chci upravit produkt, přidat obrázek (rozměrově stejný jako všechny ostatní a velikostně podobný (cca 150 kB), zobrazí se potvrzení "aktualizace byla úspěšná", ale obrázek se nezobrazí ani v back-endu ani ve front-endu. Zkoušel jsem úpravu provést: a) s jiným obrázkem, B) u jiného produktu, c) v jiném prohlížeči (standardně Opera). V právech problém není, 777 všude, kde má být a zkoušel jsem i variantu nastavit 777 na komplet celý e-shop a pro jistotu i resetovat server (apache/php5), každopádně beze změny.

Nějaký nápad, kde by to mohlo haprovat? :-( Díky moc za případnou radu...

(hledat jsem zkoušel, ale našel jsem vesměs jen problémy s právama anebo s velikostí obrázků, což není tento problém)

Link to comment
Share on other sites

No u verze 1.2.x by tohle fungovat melo...zapatrej jestli si nenaboural nejaky fce,nebo prave neco na tvym serveru nenahodil kdyz si to resetoval.Ale obecne bohuzel u 1.2.5 toho podelali docela dost takze skoro nepouzitelna verze.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...