Jump to content

Ręczna akceptacja użytkowników


Garcia

Recommended Posts

Mam na myśli, że każdy użytkownik, który się zarejestruje nie ma dostępu jeszcze do zamówienia rzeczy, musi jego główny admin zatwierdzić. Ta sama zasada co np. z komentarzami, że bez akceptacji nie przejdą. Chodzi o to, że tylko wybrani użytkownicy będą mogli zarządzać zamówieniami i wysyłać do klientów, a nie, że sam klient wejdzie i zamówi, więc nie chcę chaosu. On się rejestruje, ja widzę, "o, to Pan X, dobra, zatwierdzam i działaj na stronie".

Wersja jeszcze żadna, ponieważ rozglądam się, na której i czy jest możliwe zrobienie takiego czegoś.

Jeśli ktoś potrafiłby taki moduł stworzyć to proszę pisać, oczywiście nie za darmo. :) 

Link to comment
Share on other sites

Czyli za darmo nie chcesz?

:D

Presta ma w standardzie coś takiego jak grupy klientów, po rejestracji użytkownik trafia z automatu do grupy Klient i może normalnie dokonywać zakupów, ale każdej grupie można przypisać pewne uprawnienia więc dla grupy Klient można wyłączyć w ustawieniach Pokazywanie ceny co spowoduje że oprócz cen znikną również dla tej grupy przyciski umożliwiające dokonanie zakupu. Pozostaje tylko stworzyć kolejna grupę która będzie miała tą opcję aktywną i ręcznie każdego chcianego klienta do niej dodawać.

Poza tym na addonsach jest kilka takich modułów.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...