Jump to content

Problém s fakturou


remon

Recommended Posts

Dobrý den,
mám problém s vytvořením faktury. Objednávka se celá vytvoří, ale již nedojde k zaznamenání do dodacího listu a faktury objeví se tam pouze dopravce.
Kde je chyba nevím co s tím mám dělat
Díky

Link to comment
Share on other sites

PS také se mi neobjevují nové objednávky pri nalogování dio administrace......
a i když jsme nainstaloval češtinu pořád mi tam nejdou š, ř, ... mohl jsme instalací češtniny někde něco zmrskat?

Link to comment
Share on other sites

O češtině/slovenštině v PDF fakturách toho bylo tady na fóru popsáno už hodně. Dají se určitě vystopovat postupy, jak na to. Čas a úspěšnost nápravy asi bude u každého nepřímo úměrná zkušenostem s PHP a Prestou obecně. A když se dílo po hodině nebo 5 hodinách podaří, zůstane stejně pachuť toho, že je to jen záplata a můžu při každé aktualizaci Presty dělat nové záplaty (a taky mně to bude vnitřně od aktualizace odrazovat, i když nové věci v Prestě určitě nejsou k zahození). Věci nejdou vždy tak, jak by si člověk přál.

Trochu tím mířím ke svému modulu. Proč nenapsat, že všechno výše popsané odpadá výměnou za to, že není zdarma. Je to otázka nakolik si cením vlastního času a nervů. Pravda, má i jiné schopnosti, které v normální distribuci nejsou.

Více se dá zjistit na www.presta-addons.com.

Link to comment
Share on other sites

Taky jsem měl problém, když jsem přečísloval faktury na Nový rok. Objednávka se vytvořila, ale faktura již ne. Tak jsem změnil číslo faktury ještě tak, aby nemohlo být stejné jako loni a nějak se to samo spravilo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...