Jump to content

Vertical Mega Menu Customer - problem


Dirku12

Recommended Posts

Witam, posiadam sklep internetowy w wersji 1.6. Mam pytanie,  mam listę pustych kategorii które chciałbym wyświetlić na innej podstronie, mam kategorię o nazwie "LAPTOPY", na podstronie, a zarazem w kategorii komputery mam coś takiego jak "podkategorie".

Puste kategorie - czyli mam tam jakieś swoje nazwy z opisami, celowo zrobione pod SEO.

Chciałbym, aby te wpisy wyświetlały się TYLKO w "Podkategoriach na podstronie "LAPTOPY", natomiast gdy te wpisy przydzielę do kategorii "LAPTOPY" to wpisy wyświetla się w dwóch miejscach.

Tym miejscem jest menu, gdzie lista pustych kategorii wysuwa się w zakładce LAPTOPY która zarówno jest kategorią, czyli krótko mówiąc, co zrobić, aby usunąć te o to wpisy z tej tabelki? (szczegóły na załączniku poniżej)

Jak widać, wpisy z listy pustych kategorii pod nazwą "Poleasingowe laptopy" wyświetlają się pod kategorią główną "LAPTOPY"

Chce je przydzielić do podkategorii na podstronie LAPTOPY, tylko tam, a nie chce, aby dodatkowo te wpisy pojawiały się w wysuwanej liście LAPTOPY.

Proszę o pomoc, będę  ogromnie wdzięczny!

 

 

Przechwytywanie.PNG

Edited by Dirku12 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Adres strony  https://biznesowekomputery.pl/

 

Na stronie głównej jest KATEGORIA w czarnej ramce, po najechaniu wysuwa się lista POLEASINGOWE oraz NOWE, po najechaniu na POLEASINGOWE  wyświetla się LAPTOPY, a pod LAPTOPY poszczególne linki Poleasingowe laptopy używane dla firm... te linki odnoszą się do poszczególnych podstron z opisami.

Chciałbym, aby linki pod zakładką nie wyświetlały się w menu rozwijanym, tylko były dodane do kategorii LAPTOPY, a wyświetlały się na tej podstronie https://biznesowekomputery.pl/14-laptopy-poleasingowe

Na samym dole jest napis PODKATEGORIE, chciałbym, aby tam wyświetlały się te linki, tylko tam

 

Obecnie wyświetlaja się w menu rozwijanym i na podstronie, a chce, aby były widocznie tylko na podstronie.

Edited by Dirku12 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Ok, teraz jest jaśniej. Z tego co widze to masz Kategorie Poleasingowe w niej podkategorie Laptopy  a ona posiada kolejne podkategorie Poleasingowe... idąc dalej prawdopodobnie moduł nie da Ci możliwości wykluczenia wyświetlania subkategorii więc możesz to zrobić np. za pomocą css dodając coś w stylu:

.itemSubMenu.level3 {
    display: none;
}

Natomiast wyświetlanie podkategorii w kategorii nadrzędnej to już kwestia szablonu, opcje są takie że albo możesz to uruchomić w konfiguratorze szablonu albo trzeba będzie w pliku category.tpl dokonać edycji.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Szablon był edytowany, tzn przerobiony formularz kontaktowy, kategorie o których pisze powyżej, brak ścieżek do kilku zdjęć w sklepie.

Nie wiem dlaczego, bo domena nie była zmieniona, pliki/baza - wszystko to samo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...