Jump to content

Problem z masowym usuwaniem produktów


msikorski

Recommended Posts

Witam forumowiczów,

ostatnio mój sklep boryka się z pewnym dziwnym problemem. Po zmianie domeny mam problem z usuwaniem produktów z katalogu. Muszę masowo usunąć dość sporą liczbę artykułów ale niestety przy zaznaczaniu większej ilości i kliknięciu usuń, wyświetla się błąd "usuwanie nie powiodło się". Zaznaczę 20 produktów i raz usunie 8, zaznaczę znów i usunie 5, zaznaczę znów i usunie 1 i tak dalej. Całkowicie losowo, nie mogę znaleźć żadnej analogii, poza tym, że im więcej razy klikam tym zmniejsza się ilość usuniętych pozycji. Po kilkunastu klikach usuwa już praktycznie zawsze tylko jedną pozycję niezależnie od ilości zaznaczonych. Dodam, że usuwanie pojedynczego produktu działa poprawnie. Sklep działa na Presta 1.7.3

Link to comment
Share on other sites

Zaznaczając wszystkie produkty i klikając usuń zaznaczone, czekasz aż się usuną? Tzn czekasz aż strona sama się przeładuje? U góry w miejscu Favikony, kiedy presta shop pracuje, robi się taka kropka, która lata od lewej do prawej. Może tłumacze to jak dziecku, ale nawet najlepszym się zdarza xD

 

Edited by ZYGa (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Wchodzę w katalog, produkty.

Zaznaczam wszystkie (20 pozycji)

Działania masowe, Usuń wszystkie, klikam usuń.

Pojawia się pasek progresu, kolejne pozycje się usuwają po czym pojawia się komunikat „usuwanie w toku… usuwanie nie powiodło się".

Okienko znika i koniec. Znów mogę zaznaczyć, usunąć i tak dalej.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...