Jump to content

problem s instalaci Prestashopu


michelo

Recommended Posts

Dobrý den

jsem neštastný a nevím koho se mám zeptat

instaloval jsem prestashop na hostingu pipni.cz očividně ostatním to asi funguje

ale při kontrole v instalaci má být vše zaškrtnuto zeleně a nemám a nepustí mě to dál... posílám printscreen

nemá s tím někdo zkušenosti co mám dělat dál

strašně moc děkuji

36714_rofr6aD89whbmfogh4ul_t

Link to comment
Share on other sites

nic jsem nenastavoval tam je možnost vybrat celý adresář a zaškrtat různé možnosti : jako neupravovat php , nepustit IP adresu atd tak jsem to nechal volné abych mohl dělat vše ale nenastavoval jsem přístup do konkrétní složky .tak to ještě zkusím

Link to comment
Share on other sites

tak jsem nastavil nové pro slozku www ve které je prestashop i nového logina a opravnění pro nového logina práva : všechny

a tyhle volby jsou tam k zaškrtání?

Změna nastavení
Heslo
K přístupu do adresáře je výžadováno login a heslo, které si nadefinujete níže.
IP
Zakáže přístup do adresáře z IP, které si nadefinujete níže.
Deny
Do adresáře se nedostanete vůbec přes Web.
List
Povolí vylistování (indexování) adresáře, pokud se v něm nenachází soubor index.html a podobný.
SSL
Do adresáře se dostanete jen přes HTTPS (SSL). Pokud přistupujete prěs nezašifrovaný protokol, budete automaticky přesmerovány na šifrovaný protokol.
JSP a ASP
Lze pouze nastavit pro celou poddoménu.
noPHP
Zakáže zpracování souborů v PHP.
WebDav
Povolí technologii WebDav.
Symbolické odkazy
Pokud chcete přesměrovat neexistující adresář do existujícího adresáře, použijte symbolické odkazy. Do cesty zadejte existující adresář, jako odkaz zadejte neexistující adresář a do třetího pole zadejte existující adresář, na který se bude odkazovat.

Link to comment
Share on other sites

no jo tak proto jsi tak nevrlej a nepřístupnej
já taky u toho budu sedět do noci abych se to naučil , vždyď život je krátkej a přenos zkušeností na jinou osobu to jí urychlí práci a dostane se dál a pak poradí zase ostatním ... a tí se urychluje všechno tvorby vývoj a doba pak jde rychleji dopředu.

Link to comment
Share on other sites

Ale já nejsem nevrlej, řikám ti to slušně....
Všichni, kdo o prestě něco věděli se na tohle forum vybodli.
Víš proč??
Protože tu nikdo z dotazujících neuměl používat strejdu googla a ptal se s prominutim na každou pí*ovinu.
A proto, když vidím že ti nic neříká nastavení práv souborům na FTP, tak jsi další z nich.
Ale abys neřekl, stáhni si filezillu a přez ni nahrávej data na servr. Pak když klikneš na nahranou složku pravý tlačítkem, tak ti to nabídne možnost file permissions a tam můžeš oráva nastavit, pokud zaškrneš rekruzívně nastavíš zvolený práva i všem odsložkám a souborům nacházejícím se ve vybraný složce.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...