Jump to content

Aktualizacja się zacięła - sklep nie działa


Inkton

Recommended Posts

Witam. Dzisiaj postanowiłem zrobić update sklepu do najnowszej wersji. Od samego początku nie działała opcja backupu za pomocą modułu 1-click upgrade więc nie mam takiego backupu zresztą ani front office, ani back office nie działa. Kliknąłem aktualizuj i po 2 minutach zatrzymało się na czymś takim.
[Ajax / Server Error for action upgradeFiles] textStatus: "error " errorThrown:" " jqXHR: " "
Co ja mam teraz zrobić? Zrobiłem backup ręczny przez ftp sklepu. Czy wystarczy to wgrać, żeby zaczęło chodzić znów? Wgrywam już od godziny i dopiero połowa plików więc może uzyskam jakąś odpowiedź zanim się przekonać. Jeżeli to nie zadziała to co mogę zrobić? Dodatkowo jak zaktualizować sklep jak już uda mi się przywrócić mój do życia?

Link to comment
Share on other sites

dobra po przekopiowaniu plików sklep zaczął działać, ale jak zaktualizować sklep poprawnie. Dodatkowo tak jak pisałem 1 click upgrade nie robi backupu od samego początku z moją przygoda w presta 1.7.X bo na 1.6 zawsze działało.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 19.07.2018 at 11:37 PM, greg1987 said:

Witam, Mam ten sam problem.

Jak przekopiowałeś nowe pliki i które ze sklep zaczął działać?

 

Pozdrawiam, 

Grzegorz

Jeżeli jeszcze nie jest za późno, to po prostu wszystko z ftp. Czyli całą kopie ftp wgrałem ponownie i sklep zaczął działać. Trwa to bardzo długo, ale nie ma innego ratunku, a przynajmniej nie ma szybszego ratunku niż ten.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.08.2018 o 2:40 PM, Inkton napisał:

Jeżeli jeszcze nie jest za późno, to po prostu wszystko z ftp. Czyli całą kopie ftp wgrałem ponownie i sklep zaczął działać. Trwa to bardzo długo, ale nie ma innego ratunku, a przynajmniej nie ma szybszego ratunku niż ten.

Odgrzewam ale przyd Ci się.

Ja robię tak że cały folder sklepu robię do zip. Przesyłam zipa na serwer znacznie szybciej !. Potem wrzucam  odpalam z przeglądarki plik unzip.php i serwer wykona to błyskawicznie.

 

Masz tu skrypt na plik uznip.php

<?php
$zip = new ZipArchive();
if ($zip->open("nazwapliku.zip") !== TRUE)
{
 die ('Błąd rozpakowywania archiwum.');
 $zip->close();
}
else
{
 $zip->extractTo("katalog_do_ktorego_rozpakowujemy/");
 $zip->close();
 echo ('Pliki rozpakowane poprawnie.');
}
?>

 

Co do 1click jest już nowa wersja która aktualizuje normalnie.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 6.09.2018 at 2:12 PM, Mateo said:

Odgrzewam ale przyd Ci się.

Ja robię tak że cały folder sklepu robię do zip. Przesyłam zipa na serwer znacznie szybciej !. Potem wrzucam  odpalam z przeglądarki plik unzip.php i serwer wykona to błyskawicznie.

 

Masz tu skrypt na plik uznip.php

<?php
$zip = new ZipArchive();
if ($zip->open("nazwapliku.zip") !== TRUE)
{
 die ('Błąd rozpakowywania archiwum.');
 $zip->close();
}
else
{
 $zip->extractTo("katalog_do_ktorego_rozpakowujemy/");
 $zip->close();
 echo ('Pliki rozpakowane poprawnie.');
}
?>

 

Co do 1click jest już nowa wersja która aktualizuje normalnie.

 

 

Dzięki, przyda się pewnie wielokrotne

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...