Jump to content

Rich snippets


Mreco

Recommended Posts

Witam. Mam problem z publikacją tzw rich snippets na mojej stronie przykładowy produkt http://yourobsession.pl/dildo-penisy-zabawki-analne/9081-mister-b-alex-buttplug-czarny-mb09.html z tego co podpowiedzieli mi użytkownicy innego forum wynika "na stronie masz dane strukturalne ale nie masz danych rozszerzonych". Co zrobić aby wdrożyć rich snippets na mojej stronie. Jakiś moduł czy modyfikacja szablonu? O co chodzi?

Link to comment
Share on other sites

Super. Tylko że ja już nie wiem co mam robić. Na forum google jakiś spec napisał mi coś takiego "Masz je źle zaimplemenotwane. Na tej stronie produktowej masz snippety do kazdego produktu. A tak nie wolno - na karcie produktu można miec snippety tylko do opisywanego produktu." 

A jeszcze na innym forum tj w pierwszym poście pisałem. Nikt jednak nie podje rozwiązania mojego problemu czyli co zrobić żeby snippetsy były widoczne w google.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
1 hour ago, silver said:

Mreco, udało Ci się usunąć te tagi? Też potrzebuję pomocy w tej kwestii.

Mi nie. Niestety nie jestem informatykiem i nie podołałem sam. Zgłosiłem się do x13 i oni mi ustawili wszystko. Z tego co pamiętam za 50zł więc myślę że uczciwa cena za taką usługę.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...