Jump to content

Przeliczanie ceny według ilości


maciekmaster

Recommended Posts

Witam.

Przerobiłem pole ilości tak, żeby można było wybrać z listy konkretną liczbę, czyli nakład (bo chodzi o nakład wizytówek, czy ulotek). Chodzi o to, że musi mieć to wpływ na cenę, co ustawiam w produkcie za pomocą cen specjalnych. Przy wybranej ilości 500 cena specjalna wpływa na cenę podstawową itd.

Wszystko jest ładnie, ale system nalicza 250 czy  500 produktów, a mi zależy na tym, żeby value wynosiło np 250, ale żeby sklep do koszyka dodawał jedną sztukę, bo inaczej cena wyskakuje kolosalna.

Nie wiem, gdzie można pokombinować  z przeliczaniem ceny całkowitej, czy po prostu ceny, jaką do koszyka dodaje system, ale podejrzewam, że dla doświadczonego znawcy nie jest to problem.

Proszę o pomoc i czekam na sugestię.

Pozdrawiam

Maciek

Edited by maciekmaster (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Rzecz w tym, że sklep nie wytrzymuje takiej ilości kombinacji. Wizytówka ma np. rodzaj papieru, uszlachetnienie, rozmiar itd. do tego dochodzi 20 powiedzmy różnych możliwości nakładów i przy tworzeniu wszystko się wysypuje, więc musiałem poszukać innego rozwiązania.

Nie robię tego pierwszy raz i od razu pomyślałem o kombinacjach.

Cały mój problem zostałby rozwiązany, gdybym wiedział, gdzie system oblicza, jaka kwota ląduje w koszyku. Wystarczyłoby ją podzielić przez nakład i w koszyku zostanie kwota prawidłowa, ja to tak widzę.

Edited by maciekmaster (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...