Jump to content

Čeština pro verzi PrestaShop v.1.3.5 (stable)


Diverjh

Recommended Posts

Dobrý den
nainstaloval jsem si verzi PrestaShop v.1.3.5 (stable) ale nejde mi do ní nainstalovat žádná čeština, které jsou v sekci download ke stažení. Můžete mi prosím poradit, co dělám špatně? Instalaci jsem dělal podle tohoto návodu http://navody.c4.cz/prestashop-instalace .
Nebo pro nejnovější stabilní verzi ještě čeština neexistuje?

Link to comment
Share on other sites

Já jsem tam dal cs pro 1.3.4 a funguje, zatím.

Chtěl by se jen přidat k tomuto příspěvku, a položit dotaz, zda má cenu přecházet z 1.2.5 na novější verze 1.3.x.
Jak moc velký je mezi nimi rozdíl ?

A která z verzí je dobře lokalizovaná do CZ i v rámci překladů modulů resp. PDF. Koukal jsem, že většina lidí zde na foru mají v podpisu uvedenou verzi 1.3.1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zaleží jak rychle to potřebuješ. Asi bych už možná počkal na release 1.4. Mezi 1.3 a 1.4 je hodně velký rozdíl. A jestli máš vyladěnou 1.2.5 a nic ti neschází počkal bych určitě.

Jinak určitě doporučuju vyzkoušet betu. V 1.4 je čeština (sice hodně nedodělaná) hned po instalaci (* Installation of language packs directly from Prestashop.com).

Link to comment
Share on other sites

Díky za odpověď :coolsmirk: ,
jsem se koukal po 1.4 a asi jsem spíše očekával od 1.3 co je plánováno v 1.4.

Co se týče 1.4 mám dva dotazy ...

I. Četl jsem, že by to mělo být vydáno v únoru 2011, už se ví nějaký přibližný termín ?

II. Půjde přestoupit z 1.4 Beta 4 na stable verzi, že bych mohl již pomalu upravovat shop?

Link to comment
Share on other sites

Tak termín vydání není a ani ho sdělovat nebudou. Osobně ale taky odhaduju únor. Záleží kolik a jakých chyb se ještě objeví. Ale rozhodně se neflákají. Minulý týden jsem psal do bug reportu jednu (pro mě důležitou) chybu v BO a do 7 hodin jsem dostal zprávu, že je chyba odstraněna.

Přechod z bety asi půjde ale moc byh ho nedoporučoval. Hromada úprav se ale dá na betě vyzkoušet a připravit na pozděší instalaci do stable verze.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...