Jump to content

Üyeye Özel Fiyat

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,

Bugün bir şey fark ettim, 2 tane ürün normalde 83 TL olarak görünürken admin mail adresiyle üyelik yaptığım kullanıcı adında 1.2 TL görünüyor. Panelde çok yere baktım fakat bir türlü çözüm bulamadım. Tüm üyelerde 83 TL olan ürün sadece bir kullanıcı da 1.2 TL görünmesinin sebebi nedir ? Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Prestashop 1.7

On 07.07.2018 at 4:42 PM, askinjew said:

sorununuz düzelmiş görünüyor.

Yok düzelmedi, kendi kullanıcı adımdan girince fiyat yine 1,08 TL gösteriyor. Siteye üye olup ilgili ürünün fiyatına bakarsan 68,40 TL olduğunu göreceksin. Neden sana 68,40 ta bana 1,08 ? :)

Edited by FiRaRi (see edit history)

Üyeliğiniz silin ve tekrar oluşturun. Düzelecektir. Sanırım 1,02 sizin ürününüzün kdv si. Bu hatanın açıklayabileceğimiz veya açıklayamayacağımız çok sebebi olabilir. Özellikle sipariş siliyorsanız veya değişik modüller yükleyip deneme yapıyorsanız database de beklenmedik bir tablo değişimi olmuş olabilir. Eğer üyeliğinizi silip yeniden üye olduğunuzda bu hata devam ediyorsa o zaman sisteminizde ciddi bir sorun olabilir. Bu gibi sorunlar bir üst versiyona güncelleme yaparsanız otomatik olarak düzelebilir.