Jump to content

health life teması tema yükleme problemi acil yardım

Recommended Posts

merhabalar aranıza yeni katıldım..bu konuda da çok yeniyim...health life temasını bu siteden satın aldım..kurulumuda sorunsuz yaptım fakat temanın orjinal dizaynı gelmiyor..ürünler ve yerleri karışık düzende geliyor...resim image ölçü ayarlarınıda yapmama ragmen olmuyor...temayla birlikte dump dosyasıda geldi..onu php my adminden import yaparken admin dosyayı kabul etmiyor.dump dosyası yüzünden olabilir diye düşünüyorum..
site teknik desteğe ingilizce bildiğim için yazdım beni www.templatehelp.com diye bir siteye yönlendirip duruyorlar.orada da bişey yok...sadece prestashop genel kurulum var..ama bu temanın yüklenişi ve ayarları farklı..bu temanın yapımcıs oldman ama onuda bulamadım..çözemezsem temayı geri iade edicem..

konuyla alakalı resimleri ve hata mesajlarınıda ekliyorum..inceleyip yardımcı olursanız çok sevinirim..

36362_nHEuV03eMyzvwCt0va2z_t

36363_u9mCWTck2hVvbiIEWUL5_t

36366_xsfWx1WC30FREhpQKShd_t

36367_g4xExvbPgnMrm4LECT10_t

bu templatemoonstra teması bunlarda genelde birkaç tane sorun oluyor. o dump.sql dosyasını kabul etmesi gerekir.
diğer sorunlarınıda modüller alt sekmesinden poszisyonlar tıkla. ve aşağı yakarı ile birçok hatanı giderebilirsin.
örnek olarak serch arama modülü menünün aşağısına alabilirsin.

bir sıralama yap bakalım.

merhabalar cevap için çok teşekkürler...bugün temayı kendi bilgisayarıma lokale kurdum..dump dosyasını lokalde import ettim..sorunsuz çalıştı ve site dizaynı da otomatik düzeldi...
fakat host aldığım sunucuya attığımda dump kabul etmiyordu ve mysql yukarda resimde olan arızayı veriyordu.....hosta kurduğum dosyaların chmod izinlerinden kaynaklanıyor olabilirmi? normalde hangi dosyalara hangi sayıda izinler verilmeli? kurulumdan sonra izinleri eski haline mi döndürmeliyiz..? bugün tekrar hosta kurmayı deneyeceğim inşallah başarırım..

rica ederim ,
bunun yazma izinleri ile bir alakası yok kardeşim.
dediğim gibi templatemoonstar bu sql dosyası ile örnek ürünler ve ayarları yaptırıyor. hosting ile irtibada geç olmuyor de. hatta sql dosyasını ver onlar import etmeleri lazım. yardım ederler yani.

kolay gelsin

• Create New...