Jump to content

Informace o naskladnění zboží


Mamejeradi.cz

Recommended Posts

Ještě mě napadlo, že když máš v e-shopu nastaveno oznámení o snížení zásob od nějakého počtu, tak naskladni víc kusů než je minimální objem skladových zásob. Mám nastaveno oznamování od 3 kusů když jsem naskladnil jen 1ks, tak mi e-mail o naskladnění nepřišel. Když jsem však naskladnil 4ks, oznámení přišlo na všechny tři e-maily, které jsem tam zadal.

36599_cIRJKL15CJ91EXPWFoij_t

Link to comment
Share on other sites

Newsletter by měl určitě vypadat zcela jinak. Tady je řeč o funkčnosti automatického oznamování o dostupnosti konkrétního jednoho produktu. Víc informací taková zpráva snad ani nepotřebuje.
(Obrázek tak jak je, mi tam Presta nasadila sama)

:cheese: %-P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Mě to nefunguje :-( Hezky se objeví zpráva, že požadavek na informaci o dostupnosti zboží byl zaznamenán, ale po naskladnění zákazníkovi žádný email nepřijde... Nevím, co jsem mohla nastavit špatně... Nevíte někdo, jestli je potřeba něco někam zadat? Zatrhla jsem možnost, že se zákazník může nechat o dostupnosti zboží informovat a to je vše, detailní nastavení v modulech jsem nenašla...

A mě taky nepřijde informace, že se někdo o tento produkt zajímal - což by bylo fajn. Ale to bych asi chtěla moc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...