Jump to content

Menu v2.6.4 (top menü)


Petrovanszki

Recommended Posts

Üdv mindenkinek!
1.3.1 a verziószáma a shopomnak, és miután telepítettem a modult nem látszik a beállítási lehetőségek nagy része.
A menü nem jelenik meg a lapon, ahogyan kellene. A kép baloldal a jó a jobb oldala, pedig ahogy nekem látszik. Hogyan lehet elővarázsolni a menüt?

36288_BHoXEF5OH1p6zHGdbReO_t

Link to comment
Share on other sites

A használt Matrice theme-nek vannak saját moduljai amelyeket be kell másolnod a moduls mappába. Ha van olyan modulod amely már létezik azt felül kell írni. Csak úgy látod majd a témának megfelelően az oldalt.

Link to comment
Share on other sites

Sajnos nem segített a modulok másolása. Nekem egyelőre nem tárhelyen van a shop, hanem itthon a gépemen az EasyPHP segítségével futtatom és alakítgatom a prestát. Ennek lehet köze ahhoz, hogy ez nem úgy működik, ahogy kellene? Bár szerintem ez nem befolyásolhatja.

Link to comment
Share on other sites

Azt megcsináltam. A helyén van minden, csak a top menü nem úgy működik, ahogy kellene. Illetve a nyelvválasztóból is másikat használna, ami a lap aljára kerül, és szöveges nem zászlós. Nos, az sem működik, csak a zászlós, amit visszakapcsoltam.

Link to comment
Share on other sites

Nos, ha kicsomagolod a matrice theme zip fáljt miután letöltötted találsz benne egy modules és egy themes mappát. A moduls mappában lévő modulokat a telepített prestád modules mappájába kell bemásolnod felulírva a már meglévőket. Itt van a blocktopmenu is. Ezután már csak be kell kapcsolnod a blocktopmenu-t a BO/Modules fülön. Működnie kell.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...