Jump to content
Mreco

Fatal Error

Recommended Posts

Witam

Dzisiaj próbowałem aktualizować sklep do wersji 1.7.4.0 z wersji 1.7.3.4. Podczas aktualizacji wywaliło mi jakiś błąd serwera i przerwało aktualizacje. Teraz sklep przestał działa a po włączeniu debugu mam coś takiego:

Warning: require(/var/www/clients/client0/web2/web/config/../app/autoload.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client0/web2/web/config/autoload.php on line 33

Warning: require(/var/www/clients/client0/web2/web/config/../app/autoload.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client0/web2/web/config/autoload.php on line 33

Fatal error: require(): Failed opening required '/var/www/clients/client0/web2/web/config/../app/autoload.php' (include_path='.:/usr/share/php') in /var/www/clients/client0/web2/web/config/autoload.php on line 33

Podpinam się. Również mam ten problem.

Edit: Manualny upgrade rozwiązuje problemy.

Edited by Symbwell

Ja musiałem cofnąć aktualizację. Niestety ale najnowsza wersja nie dla mnie.

u mnie brak zaplecza i strony (biała strona) . Jakieś wskazówki jak zrobić manualny upgrade ? Ewentualnie czy  da się coś z tym zrobić jeśli nie ma dojścia do zaplecza ?

Jeśli robiłeś update sklepu przez moduł one click to na pewno moduł zrobił kopię bazy i sklepu. Masz je w folderze admin-backup. Z tych kopii musisz przywrócić sklep do ostatniej dobrej wersji a jak nie to zostaje zapłacić programiście za poprawki.

tak jest w katalogu backup. Czyli rozumiem przeinstalować preste na nowo do wersji która była i zrobic backup sklepu i bazy ?

Musisz odzyskać sklep z tych plików. Od nowa wgrać bazę i pliki sklepu. Zrób sobie kopię wszystkiego co się da przed instalacją gdyby wystąpiły jakieś problemy.

czyli wszystko zgrać , postawić na nowo preste i zrobić backup z plików  które zgrałem , dobrze rozumiem ?

Postaw sklep z tych plików z backupu. Masz tam bazę i sklep.