Jump to content

Kupowanie tylko ustalonych ilości


cichykomp

Recommended Posts

Witam, posiadam sklep prestashop w wersji 1.7.3.3

 

Od jakiegoś czasu próbuje uzyskać przy wybranych produktach następujący efekt. Chciałbym aby niektóre towary można było kupować tylko w zdefiniowanych przezemnie ilościach, tzn. np. 10, 20, 30 sztuk

 

Dodaje Produkt z kombinacjami i na stronie produktu wyświetlają mi się ustalone ilości, kiedy na nie klikam zostają wybrane, a także cena zostaje odpowiednio przeliczona. 

 

Niestety w sklepie nadal istnieje możliwość zamówienia innej niż zdefiniowana ilość towaru, czyli np. 12 lub 35 sztuk poprzez wpisanie takiej ilości w polu "Ilość"

 

Czy wie ktoś czy można to zmienić za darmo lub odpłatnie? Pracuje także przy innym starym sklepie opartym na prestashop 1,5.3 w której byłem w stanie zdefiniować poprzez kombinacje tak ustawienia, że można było kupować tylko ustalone przeze mnie ilości. W wersji 1.7.3.3 nie potrafię tego zrobić......

Link to comment
Share on other sites

Można to osiągnać wyłącznie z modyfikacjami core albo za pośrednictwem modułu, który taką funkcjonalność wprowadzi np. minimalne ilości produktów.
Wśród funkcji dostępnych w module jest możliwość włączenia akceptowania tylko wielokrotności wprowadzonych minimalnych ilości (można to zrobić dla wybranych produktów). 
 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...