Jump to content

[PS.1.7] Grupowanie produktów


Fyrios

Recommended Posts

Witam, czy w PS jest możliwość aby zgrupować produkty i rozdzielać je między sobą za pomocą wyboru np koloru? Niestety opcja z atrybutami mnie nie satysfakcjonuje bo działa ona tylko na jednym rodzaju produktów.

Postaram się wyjaśnić to na przykładzie: Mam produkt A w kolorze czerwonym i produkt B w kolorze niebieskim. Wchodząc w produkt A widzę, ze dostępny jest również kolor niebieski produktu B i teraz klikając na jego kolor przenosi mnie na produkt B. 

Dokładnie jest to zrobione tutaj -> Link do przykładu noi zmieniając kolor obuwia zmienia się nam również produkt dzięki temu można wpisać trochę inny opis i np dać też inną cenę za produkt.

Jeżeli nie w prescie to może ktoś się orientuje pod jaką nazwą szukać modułu do takiego grupowania ?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Przykładowo mam 3 produkty o różnych rozmiarach: M, L i S. Chciałbym żeby po wejściu w produkt o rozmiarze L mógłbym zmienić produkt w zależności od wybranej wersji na M lub S. Chciałbym mieć możliwość grupowania podobnych produktów ze względu na kolor, rozmiar czy długość.
Przykładowo: Link do przykładu
Przykład bardziej złożony (2 zmienne: kolor i długość): Link do przykładu

Edited by Feedersklep (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...