Jump to content

diakritika v title


ALEX_

Recommended Posts

Díky,
to jsem četl ale nejsem až tak znalý a netroufnu si se v tom "hrabat" abych to domrvil. Můžeš písnout kde to tady předělat.

#
tinyMCEInit(\'textarea.rte\');
#
[removed]
#
[removed]id_language = Number('.$defaultLanguage.');[removed]
#
<form method="post" action="'.$_SERVER['REQUEST_URI'].'" enctype="multipart/form-data">
#

#
_path.'logo.gif" alt="" title="" /> '.$this->displayName.'
#
'.$this->l('Main title').'
#

';
#


díky
Link to comment
Share on other sites

Díky,
to jsem četl ale nejsem až tak znalý a netroufnu si se v tom "hrabat" abych to domrvil. Můžeš písnout kde to tady předělat.

#
tinyMCEInit(\'textarea.rte\');
#
[removed]
#
[removed]id_language = Number('.$defaultLanguage.');[removed]
#
<form method="post" action="'.$_SERVER['REQUEST_URI'].'" enctype="multipart/form-data">
#

#
_path.'logo.gif" alt="" title="" /> '.$this->displayName.'
#
'.$this->l('Main title').'
#
';
#


díky


Pokud to nevadí, tak Vám do toho vstoupím. Upřímně, myslím si, že ten návod je popsaný dostatečně srozumitelně, a tudíž pokud máš problém s tímto, tak to samé se bude opakovat i u ostatních změn.

Tu část, kterou jsi sem vložil, tak není potřeba vůbec upravovat. Když se podíváš u toho návodu na ten screenshot, tak to pochopíš sám.

Když si otevřeš Admins/tabs/AdminProducts.php, tak je nutné změnit tento kód:

[removed][removed]
           [removed]
           function tinyMCEInit(element)
           {
               $().ready(function() {
                   $(element).tinymce({
                       // Location of TinyMCE script
                       script_url : \''.__PS_BASE_URI__.'js/tinymce/jscripts/tiny_mce/tiny_mce.js\',
                       // General options
                       entity_encoding:"raw",                      theme : "advanced",
                       plugins : "safari,pagebreak,style,layer,table,advimage,advlink,inlinepopups,media,searchreplace,contextmenu,paste,directionality,fullscreen",



Nacházíte se to mezi řádkem 2000 a 2011. To, co je nutné přidat je řádek s entity_encoding:"raw", . Ostatně není to nic jiného, než co je uvedeno v tom návodu. Není to nic těžkého, jen se to chce dobře přečíst, co upravuju a hlavně kde.

Hodně štěstí :-)

Link to comment
Share on other sites

Když už jsme u té diakritiky, mohl by mi prosím někdo pomoci najít soubor, ve kterém je script na přidání stránky do oblíbených. Řešil jsem stejný problém s diakritikou jako kolega výše. Vše se mi podařilo úspěšně změnit. Bylo nutné jednotlivé stránky aktualizovat, tudíž je přepsat v DB, ale skript, který obsluhuje tlačítko Přidat k oblíbeným se mi nepodařilo najít, a tudíž zobrazovaný text je zkomolený.

Díky moc za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Oblibene jsem neresil, pouzil jsem misto toho addthis.com, je na to i modul pro PS (nekde na angl. foru).

Jeste k te uprave diakritiky: ta uprava diakritiky neni slozita, jen je potreba davat pozor na spravne uvozovky, apostrofy atd., jinak to skonci bilou strankou (viz komentare u clanku). Zmeny v diakritice se projevi az u nove pridavanych polozek.

Link to comment
Share on other sites

Oblibene jsem neresil, pouzil jsem misto toho addthis.com, je na to i modul pro PS (nekde na angl. foru).

Jeste k te uprave diakritiky: ta uprava diakritiky neni slozita, jen je potreba davat pozor na spravne uvozovky, apostrofy atd., jinak to skonci bilou strankou (viz komentare u clanku). Zmeny v diakritice se projevi az u nove pridavanych polozek.


To vypadá dobře. Díky za tip. Ale stejně budu muset to tlačítko řešit, protože je tam natvrdo v tom layoutu a docela mi tam zapadá. Sice si nedělám moc iluze o tom, jak moc to někdo využije, ale tak je to taková drobnost, která kazí celkový dojem.

Jinak s tou opravou dikaritiky naprostý souhlas. Je doplním, že u stavájících položek stačí otevřít a hned uložit, tak aby se přepsal záznam. I když se ty znaky budou jevit jako chybné, bude se to zobrazovat v pořádku.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...