Jump to content

Yeni Temalar ve Modüller

Recommended Posts

Geneli Ücretsiz sunumların verildiği "Prestashop TEMA VE MODÜL" ' lerin bir araya geldiği bir sitedir.

www.scriptsdownload.org

Sitedeki tüm ücretsiz ve temalar farklı site ve kaynaklardan toplanmış olup bu kişilerin ücretsiz sunduğu tema ve modüllerden oluşmaktadır. Sitemizdeki kendi ücretli sunumunuz olupda ücretli bir şekilde satışa sunduğunuz modül veya tema yayınlanıyor ise lütfen iletişime geçiniz.

Sitedeki ürünler tamamen tanıtım amaçlı olup yayıncı yada hak sahipleri doğrultusunda istemediği şahsına ait sunum sitemizden kaldırılır

ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER...

Aşağıdaki sorun halledilmitir. Yabancı forumlardaki "shacker" nickli arkadaşımızın sitesindeki backgraundunu kullandığım için öyle bir topic açmış bulunmaktadır. Arkadaşın imagesini kaldırıp kendisine bildirdim ve özürdiledim anlayışından dolayı teşekkür ediyorum. Oda anlayışla karşıladı sağolsun.

Ayrıca uyarı için Moderatörümüze teşekkür ediyorum.

Eyw hocam temas kurıyım arkadaşlarla. Temasından logolar kullanmıştım doğrudur. yabancı site olucağı için sorun olmaz diye düşündüm. Sitedede belirtiğim gibi sitedeki içerikler hak sahipleri doğrultusunda kaldırılır. Ayrıca sitedeki içeriklerin tümü free tema ve modüllerdir. Arkadaşın temasındaki bir kaç logo kullanılmıştır sadece Genel tablo yapısı karşılaştırıldığında farklı olduğu görülücektir. UYARIN İÇİN TŞKLER TEKRAR

Kullandığım logoları değiştiriyorum arkadaşlar. Akşama doğru açılır site. Elemanda ulaşamamış felan diyo alakası yok sitede 4 tane iletişim menüleri mevcut msn sinden tut e-mailine kadar. Neyse allahtan bir kaç tane logosunu kullandık. Birde sitede yayınladığı ücretsiz modüllerden sizlerle paylaşmak açısından alıp yayınladım. zaten ücretsiz içerik paylaşımının korsanlıkla hiç bir alakası yok arjantinli eleman apartmış biraz.

ewy hocam uyarın için tşkler. yoksa ben farketmezdim. Doğrudur presta ücretsizdir fakat üzerinde kullanılan imageler, ve şahsı modlamalar kişiye aittir. zaten yasal prosedüründede gösteriyor. Ben arkadaşın arjantinli olmasından dolayı türkiyedeki sitede bir kaç logo kullanımı sıkıntı yaratmaz diye düşündüm fakat arkadaş rahatsız olmuşssa işin içinde emek vardır ve emeğe saygımız vardır.

• 3 weeks later...

Arkadaslar merhaba,
ben Pretsashop ile beim Shop un görünümünü tamamen degistirmek istiyorum, her ne kadar templates css leri degistirdiysem de olmuyor, acilen yardima ihtiyacim var, administarator paneli haricinde hangi dosyalari degistirmem gerek. Lütfen Yardiiim!

Cok tesekkürler simdiden.

Arkadaslar merhaba,
ben Pretsashop ile beim Shop un görünümünü tamamen degistirmek istiyorum, her ne kadar templates css leri degistirdiysem de olmuyor, acilen yardima ihtiyacim var, administarator paneli haricinde hangi dosyalari degistirmem gerek. Lütfen Yardiiim!

Cok tesekkürler simdiden.

css bilgin iyi ise tema/css/global.css den değiştirebilirsin bence. herşey css'te bitiyor kardeş.

• 4 weeks later...

Merhaba,
hizli cevap icin tesekkürler, ancak ben su httpdocs klasörünü bulamadim, allahaskina nerde bu dosya:))deli oldum, sadece css degistirmekle olmuyor, acemi olarak bu konuda biraz daha detayli anlatirsaniz inanin cok makbule gecicek inanilmaz yardimci olmus olacaksiniz.

Simdiden cok cook tesekkür ederim yardimlariniz ve zamaniniz icin.
Sevgilerimle
Alev

• Create New...