Jump to content

Problemy pojawiające się pomigracji [Presta 1.7]


Pracownia Fizjoteka

Recommended Posts

Mamy kilka problemów po migracji 
1. Nie potrafię ustawić pola firma w danych składanego zamówienia jako pole opcjonalne. NIP bez problemu, ale z Firmą jest problem. Gdzie moge znaleźć dostosowywanie pól obowiązkowe/nieobowiązkowe?

2. Problem z wysyłaniem maili odnośnie złożonego zamówienia. Sklep nie wysyła maili. Przed migracja nie było problemu i ze skrzynki gmailowej szły widomości do klientów jak złe. Teraz nie. 

3. Brak możliwości złożenia zamówienia po zalogowaniu się na swoje konto na sklepie. Gdy kupuje jako gośc po wpisaniu swoich danych, przejściu przez wszytskie okienka normlanie składam zamówienie. Gdy zaloguję się na swoje konto dostaje informacje o niekompletnym adresie i sklep nie chce mnie dalej przepuścić

4. Pojawiały się problemy (cloudflare) kolega utworzył konto testowe (będąc 200 km ode mnie), a u mnie w koszyku wyświetliły się dane z jego koszyka (?!) . Usunąłem adres chcąc wpisać swój jednak po tej operacji starciłem w PA wszytskie zamówienia i pojawia się błąd mówiący o niepoprawnym adresie własnie na koncie klienta utowrzonym przez kolegę.
Możecie pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie najrozsądniejsza opcja to przeniesienie bazy klientów i produktów do NOWO postawionego sklepu. Skoro są takie fajne kwiatki to albo jest coś skopane podczas aktualizacji, albo macie fajny hosting, który dokłada roboty nie będąc kompatybilnym z prestą 1.7.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...