Jump to content

Braintree payment - davčna blagajna


gregor5

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

nazadnje sem slišal da ima MetaKocka povezavo z prestashop, E-računi naj bi tudi imeli. vse to pa je iz druge roke povedano. preveri osebno na podporah, na straneh majo sicer napisano kako pa v resnici deluje pa nimam pojma.

 

lp

martin

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On ‎11‎/‎15‎/‎2018 at 2:29 PM, malcek said:

nazadnje sem slišal da ima MetaKocka povezavo z prestashop, E-računi naj bi tudi imeli. vse to pa je iz druge roke povedano. preveri osebno na podporah, na straneh majo sicer napisano kako pa v resnici deluje pa nimam pojma.

 

lp

martin

Torej sam uporabljam e-račun(nimam davčne blagajne je pa opcija) - samo se sinhronizira na nekaj ur - lahko tudi ročno sinhroniziraš - naročilo v PS spiše pod naročila kupca - od tam lahko pošlješ v ponudbe, avansne račune ali pa račune....

Sam tudi za izdelavo ponudb uporabljam PS - sam poklikam standardne izdelke (preko svojega kupca), nato pa v naročilu kupca spremenim stranko in dodam oziroma spremenim potrebno.

sama sinhronizacija deluje ok - samo če je potrebno kaj popraviti v naročilu v PS je možno prenesti v e-račune samo če je zadnje naročilo - ga izbrišeš - ter ponovno sinhroniziraš

 

sami smo šli prav zato iz birokrata na e-račune in ni mi žal - ni pa nič ceneje ;)

LP

Edited by kljukec (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...