Jump to content
Mreco

Darmowy moduł RODO

Recommended Posts

Witam. Zainstalowałem w sklepie darmowy moduł RODO dostępny na oficjalnej stronie presty jednak coś mi tu nie gra. Podczas składania zamówienia jako gość moduł nie dodaje checkboxa ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych a tylko podczas zakładania konta. Klient również po założeniu konta jako gość (czyli w procesie zamawiania jako gość gdzie ma taką opcje) również nie musi zaznaczać tej zgody bo jej nie ma a sklep go przepuści tak czy siak. Moduł działa jedynie w procesie rejestracji gdzie checkbox jest  a po jego zaznaczeniu klient ma dostęp do swoich danych na swoim koncie.

Po aktualizacji sklepu i samego modułu do najnowszej wersji problem został rozwiązany. Moim zdaniem darmowy moduł w zupełności wystarczy do wdrożenia RODO.

Masz na myśli aktualizację Prestashop do najnowszej wersji?

Tak. Aktualizowałem zarówno sklep jak i moduł.

Czy mogłabym prosić o link do damowwego modułu RODO nie umiem namierzyć na stronie :(

W zakładce moduły powinnaś mieć coś takiego jak "Połącz z Addons marketplace". Po zalogowaniu się wpisz GDPR wtedy powinien pojawić się moduł do zainstalowania.

A tłumaczenie modułu ktoś posiada? Mam tu na myśli ten akapit:

By submitting this form, I accept that the data entered is used by xxxxx so they can (i) acknowledge your request, (ii) replay and, if necessary, (iii) manage the contractual relationship that may result.

Dnia 15.06.2018 o 8:47 AM, YourObsession napisał:

W zakładce moduły powinnaś mieć coś takiego jak "Połącz z Addons marketplace". Po zalogowaniu się wpisz GDPR wtedy powinien pojawić się moduł do zainstalowania.

U mnie wyświetlają się tylko dwa płatne moduły.

Wersja 1.6.1.20

Oficjalny moduł do RODO za darmo jest tylko do wersji 1.7 

• Like 1

1 godzinę temu, endriu107 napisał:

Oficjalny moduł do RODO za darmo jest tylko do wersji 1.7 

dzięki za info.

Znalazłem i zainstalowałem "artfreegdpr1.0.4"