Jump to content

Darmowy moduł RODO


Mreco

Recommended Posts

Witam. Zainstalowałem w sklepie darmowy moduł RODO dostępny na oficjalnej stronie presty jednak coś mi tu nie gra. Podczas składania zamówienia jako gość moduł nie dodaje checkboxa ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych a tylko podczas zakładania konta. Klient również po założeniu konta jako gość (czyli w procesie zamawiania jako gość gdzie ma taką opcje) również nie musi zaznaczać tej zgody bo jej nie ma a sklep go przepuści tak czy siak. Moduł działa jedynie w procesie rejestracji gdzie checkbox jest  a po jego zaznaczeniu klient ma dostęp do swoich danych na swoim koncie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

A tłumaczenie modułu ktoś posiada? Mam tu na myśli ten akapit:

By submitting this form, I accept that the data entered is used by xxxxx so they can (i) acknowledge your request, (ii) replay and, if necessary, (iii) manage the contractual relationship that may result.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2018 o 8:47 AM, YourObsession napisał:

W zakładce moduły powinnaś mieć coś takiego jak "Połącz z Addons marketplace". Po zalogowaniu się wpisz GDPR wtedy powinien pojawić się moduł do zainstalowania.

U mnie wyświetlają się tylko dwa płatne moduły.

Wersja 1.6.1.20

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
On 28.05.2018 at 11:10, Mreco said:

Witam. Zainstalowałem w sklepie darmowy moduł RODO dostępny na oficjalnej stronie presty jednak coś mi tu nie gra. Podczas składania zamówienia jako gość moduł nie dodaje checkboxa ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych a tylko podczas zakładania konta. Klient również po założeniu konta jako gość (czyli w procesie zamawiania jako gość gdzie ma taką opcje) również nie musi zaznaczać tej zgody bo jej nie ma a sklep go przepuści tak czy siak. Moduł działa jedynie w procesie rejestracji gdzie checkbox jest  a po jego zaznaczeniu klient ma dostęp do swoich danych na swoim koncie.

Hej! Ty używasz darmowego modułu: artfreegdpr1.0.4 czy jakiegoś innego?
Chodzi mi o to, ze mój artfreegdpr1.0.4 ma ten sam błąd, ale nie widzę do niego żadnych aktualizacji. PS 1.6.1.24 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Moduł wraz z instalacją wdrożeniem + wdrożenie wytycznych ustawa o handlu internetowym to co wymaga w sklepie, dodatkowo przeglądnięcie sklepu i zaprogramowaniem wszystkich zmian oraz wytyczne co jeszcze trzeba zrobić np sprawdzenie dokumentacji itd. (presta 1.6, 1.7)

[USUNIĘTO REKLAMĘ]

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...