Jump to content

zybkie zakupy zmiana treści -metody dostawy-


Bambosz

Recommended Posts

Witam,

 

walczę i walczę i znaleźć nie mogę :/
Jak / gdzie zmienić treść reguaminu d zaakceptowania na stronie szybkich zakupów (1 str.) w dziale "metody dostawy" ?

Wiem że teoretycznie można to załatwić tłumaczeniem, ale muszę tam dodać dodatkowy "checkbox" :/
Który to będzie plik ?
Presta 1.6.1.6 szablon standardowy.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak. 
To już ogarnąłem.

 

Teraz tylko pytanie gdzie jeszcze zmienić kod, jeśli na tej stronie muszę dodać "wymagany" checkbox do akceptacji przetwarzania danych :/

am checkbox jako taki dodaję, ale nie wie jak i gdzie zaznaczyć że ma być wymagany do kontynuacji zakupów.

 

 

 

Aha, jeszcze pytanko.
Jak wchodzę na szybkie zakupy z automatu mam wyświetloną sekcję 2: "METODY DOSTAW" (i tu widoczne jest DPD + pobranie)
i pytanie czy to tak ma być, czy ma się ona pojawiać dopiero po wpisaniu danych (co by oznaczało że coś gdzieś zdupczyłem) ?

Link to comment
Share on other sites

No i właśnie tu jest problem bo po wpisaniu z palca w kodzie że checkbox jest wymagany nic się nie dzieje i można robić zakupy dalej bez względu na to czy check jest zaznaczony, czy nie :/

A przy checkboxie z akceptacją regulaminu jest nie dość że ładny komunikat to jeszcze pojawiają się lub znikają dalsze opcje ;]
I tego problemu przeskoczyć nie mogę. 
Szukałem w pliku gdzie dodaje się wymagane dane osobowe, ale tam tej sekcji nie ma :/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...